2019 Yılında Bizleri Ne Bekliyor?

0
30
2019 Yılında Bizleri Ne Bekliyor?

2019 Yılında Bizleri Ne Bekliyor, 5G teknolojisi, veri oyununu kökten değiştirecek. Makine öğrenimi iş hayatında hem özel hem de sürükleyici deneyimler sunacak. Z kemer iş hayatını şekillendirmeye başlayacaktır. İşte Dell Technologies 2019 tahminleri. 2030’da Dell Technologies, akıllı yaşam, akıllı iş ve çevik ekonomi de dahil olmak üzere insan. Makine işbirliğine geçiş beklentisini ve tahminini açıkladı.

2018

2019 Yılında Bizleri Ne Bekliyor, Dell EMC Türkiye Genel Müdürü Sinan Dumlu. Yapay zekayı geliştirmek için yapacak çok şey var ve. Makine öğrenimi teknolojisi hala yapacak çok şey var ” dedi. OT 5G teknolojisinin hızından z kuşağının başlangıcına kadar, farklı alanlardaki tahminler ve tahminler aşağıdaki gibi listelenir; son kullanıcı teknolojileriyle olan etkileşimleri yayılmaya devam edecektir. sanal asistanlar, akıllı ev teknolojileri, internete bağlı ve “nesneler” gibi arabalar.”Bu makine zekası, artan ve sanal gerçekliğe tanık olmak için özel hayatımızda sürükleyici bir deneyim yaratmak için bir araya gelecek. Her gün kullandığımız bilgisayarlar ve cihazlar alışkanlıklarımızdan ders almaya devam edecek ve doğru zamanda doğru uygulamaları proaktif olarak açacaktır.

2019

2019 Yılında Bizleri Ne Bekliyor, Dil algılama ve ses teknolojilerindeki yeni gelişmeler, makinelerle daha verimli iletişim kurarken. Otomasyon ve robotik teknolojiler daha hızlı ve daha sorunsuz bir şekilde bir araya gelecek. Şirketler yıllardır büyük verileri saklıyor. 2020 yılına kadar, veri hacminin 44 trilyon gigabayt ve 44 zetabayt olduğu tahmin edilmektedir. Bu çok fazla veri anlamına gelir. Dijital dönüşüm ile şirketler bu verilerden daha anlamlı sonuçlar elde etmeye başlayacaktır. Teknoloji sektörü daha fazla yatırım tetikleyecektir. Çünkü verilerden daha fazla değer daha verimli iş süreçlerine yol açan yenilikler ve tahminler yoluyla elde edilir.

Dell Technologies

2019 Yılında Bizleri Ne Bekliyor, İlk 5G cihazları, hız ve erişilebilirlik açısından radikal bir şekilde değiştirilmesi beklenen. Yeni nesil bir ağ ile gelecek yıl piyasaya sürülecek. Düşük gecikme süresi ve yüksek bant genişliği ağları, yapay zeka. Makine öğrenimi ve bilgisayar uç nokta cihazlarda gerçekleşecek anlamına gelen daha bağlı nesneler, araçlar ve sistemler anlamına gelir. Yakında sokaklarımızı kaplayan son nokta veri merkezlerini göreceğiz.; Yani yeni akıllı kendi sokak için fırsatlar olacaktır.

5G

2019 Yılında Bizleri Ne Bekliyor, Şehirler ve kasabalar her zamankinden daha fazla bağlanacak ve bu. 2030’da gerçekleşmeyi beklediğimiz akıllı şehirlerin ve dijital altyapıların ortaya çıkmasına yol açacaktır. Bu şekilde, bu tür endüstriler için, sitede üretilen veri ve bilgilerin hemen işlenebileceği. Gerçek zamanlı olarak analiz edilebileceği ve ihtiyaç duyanlarla anında. Paylaşıla bileceği sağlık ve üretim gibi buluta geri dönmeleri gerekir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here