5G Teknolojisinin Geçiş Tarihi Belli Oldu!

0
14

5G Teknolojisi, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, “Programımızı dünyada ilk 5G olarak kullandık. 20G’de topluma 5G hizmetini vermeyi planlıyoruz” dedi. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, “Programımızı dünyada ilk 5G olarak kullandık. 2020’de topluma 5G hizmetini vermeyi planlıyoruz.” dedim. Turhan, AA muhabiri, 5G sürecinin nasıl değerlendirileceğine dair süreç.

5G Teknolojisi

5G Teknolojisi, Ulaştırma ve Altyapı, Endüstri ve Teknoloji Bakanlığı Haberleşme Teknolojileri Kümelenmesi ile ilgili. 5G, Yurtiçi ürünlerdeki tüm haberleşme sistemlerinin. Turhan’ı çıkarma gücünü birleştirecek şekilde yerli ürünlerde İletişim Teknolojileri çatısı altında 17 şirketi. TÜBİTAK’ın da imzaları desteklemek için alındığını söyledi. Turhan 5G sistemlerinin yatırımıyla yaklaşık 253 milyon liralık bir yatırım gerçekleştirileceğini belirterek, yerli ürün olarak tamamen kaldırılacak.

Cahit Turhan

5G Teknolojisi, Sistem Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell tarafından destekleniyor. dedi. Turhan, 5G’yi dünyanın ilk ülkesi haline getirdiklerini söyledi ve Kore: Dünyadaki ülkeler 2022’de 5G’ye geçmeyi planlıyorlar. Bizimle Güney Kore hızlı çalışıyor 5G d dediğimizde, sektöre daha hızlı, daha yüksek kapasiteli internet ve iletişim. Hizmetleri ve daha fazla hizmet sunabileceğiz ve bu teknolojiyi kullanan ilk ülke olacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here