Ağır Nakliyat Hizmeti

0
12

Ağır Nakliyat, Bunu biliyoruz; önemli bir tecrübemiz ve güçlü bir geçmişimiz olmasına rağmen, gitmek için uzun bir yolumuz var. Lowbed aralığı yurtiçi ve yurtdışı taşımacılıkta 100 tona kadar ağırlığa sahip büyük ve uzun parçaları taşıyoruz. Milu petrol ağır nakliye uygun fiyat politikası ve zamanında hizmet anlayışı ile taşımacılık yapmaktadır. Ulaşım sektöründe çok çeşitli hizmetlere ulaşan Milo petrol heavy shipping, son teknoloji sistemleriyle donatılmış araçlarla en gelişmiş servis tekniklerini uygular. Malların tek bir yerden taşınması şeklinde tek nakliye hizmeti dikkate alınmamalıdır.

Önemli olan, taşınacak malların türüne ve rotasına uygun ekipmanla bu hizmeti hızlı ve güvenilir bir şekilde sağlamaktır. Kara Taşımacılığı kapıdan kapıya ve kısmi taşımacılık, güvenli nakliye noktalarında profesyonel operasyon personeli hizmetinin sunulduğu bir ulaşım şeklidir. Diğer ulaşım türlerine kıyasla yükü hedefe daha hızlı teslim eden yolun bir diğer önemli yönü, yükü herhangi bir sorun yaşamadan tam adrese teslim edebilmesidir.

Ağır Nakliyat

Şirketi, ülkemizin her köşesine istenilen miktarda kargo sağlayan bir araç filosuna sahiptir. Bu şekilde, yükü kolayca taşıyabilir ve verilen tam adrese götürebilir. Yurt dışında birlikte çalışan ve ülke içinde farklı şehirlerde bulunan ajans ağı ile işbirliği yapan ülkelerin yasal ve ticari işlerini takiben. Malların uzman operasyon personeli ile sorunsuz bir şekilde adrese teslim edilmesini sağlar. Şirket, karayolu alanında deneyimli personeli ile hizmetlerini en iyi şekilde yerine getirmektedir. Karayolu Taşımacılığı Hizmetleri Nelerdir? Kapıdan kapıya ulaşım sağlayan şirket size en güvenilir hizmeti sunmaktadır.

Kahveci Ağır Yük Taşımacılığı

Tam ve kısmi iki şekilde ulaşım sağlayan şirket, başka bir yere istediğiniz yükü almanıza yardımcı olur. Akyazı bölge Müdürlüğü’ne de sahiptir. Her iki noktada da firmamızın bakım, onarım ve Park atölyeleri ve alanları bulunmaktadır. Faaliyetlerimiz ve çalışmalarımız için insan kaynaklarımız, teknik desteklerimiz, saha Operasyonlarımız vb. yeterlidir. Tüm operasyon ve projeleri planlamak, onları takip etmek ve tamamlamak, özellikle geleceğimizi düşünerek BT teknolojilerine yatırım yaptık ve bunu yapmaya devam edeceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here