Webüssü Sektörel Atılım Ticaret

Atılım Ticaret

0
35

Atılım Ticaret, Yaklaşık 13 metrekare 1 ton kapsar. 4 cm-6 cm kalınlığında doğal kayrak taş; yol düzenlemeleri, Park ve bahçe düzenlemeleri gibi alanlarda havuz kenarları kullanılır. Yaklaşık 11 metrekare alan 1 ton ile kaplıdır. 6 cm ila 10 cm kalınlığında doğal kayrak; merdivenler, peyzaj basamaklarında yol ve bir üründe kullanılan araba. Yaklaşık 6 metrekare alan 1 ton ile kaplıdır. Kaplama, döşeme ve dekorasyon amaçlı kayrak taşı gerekiyorsa atılım Ticaret ile iletişime geçebilirsiniz. 6 cm, 8 cm ve 10 cm bu çeşitliliğin taş değişen kalınlığının boyutları, hem yakıt ikmali, Parklar, yaya yolları veya meydanlar, hafif araç trafiğinin sıkça tercih edildiği alanlar gibi Yaya Trafiği.

Atılım Ticaret

Atılım Ticaret, Kullanım kolaylığı ve uygulaması, yaşam boyu, onarımı kolaylığı ve düşük maliyeti nedeniyle, günümüzde inşaat sektöründe ve peyzaj alanlarında kilit taşlar önemlidir. Bu beton taşlar, çok düşük emiciliği sayesinde asfalt ve diğer kaplama malzemelerinden çok daha uzun ömürlüdür. Kaplama malzemelerine en fazla zarar veren kimyasallar, tuzlar ve nem taşa daha az nüfuz eder ve düşük emicilik sayesinde taşın ömrü artar.

Atılım Ticaret, Aynı zamanda, estetik karşısında çok açık olan anahtar taşlar, yetenekli bir zanaatkarın elinde modern bir sanat eserine dönüşebilir. Ayrıca yeni döşeme şekilleri ve uygulama alanları oluşturabilir. Özellikle kentsel yollar, otoparklar, ticaret merkezleri, alışveriş merkezleri, fabrika ortamları, Yürüyüş Alanları, parklar ve bahçeler, yaya kaldırımları gibi alanlarda, farklı renk ve çeşitlerin Kilit taşı çeşitliliği çok çeşitli uygulamalar ve talepler bulabilir.

Atılım

Atılım Ticaret, Keystone malzemeleri çimento üretiminde, çeşitli boyutlarda ve cinste agrega ve yıkanmış kum kullanılır. Yardımcı olarak, çeşitli renklerdeki boyalar bir seçenek olarak kullanılabilir. Bu hammaddeler ve yardımcı malzemeler özellikle yerli kaynaklardan elde etmek amacıyla uygundur ve çok yerli kaynaklardan temin edilebilir. Asfalt ve beton taşı (Keystone) karşılaştırması; Keystone yolları asfalt yollarından daha az mevsimsel hasardan etkilenir. Asfalttan %50 daha dayanıklıdır, çünkü kış aylarında daha az nem çeker ve yaz aylarında daha az ısı kapar. Daha uzun ömürlü.

Ticaret

Atılım Ticaret, Bir asfalt yol 6 ila 14 yıl arasında sürebilir iken, bir keystone ile bir asfalt yol 20 ila 25 yıl arasında sürebilir. İlk inşaat maliyetleri asfalttan çok daha düşüktür. Kamu işleri ve yerleşim Bakanlığı’nın kriterlerine göre, önemli bir taşla inşa edilen bir yolun asfalt yoldan %30 ila %40 arasında ucuz olduğu bildirildi. 100 % yerel malzeme ile yapılan.

Atılım Ticaret, Bugün Türkiye’de beton Kilit taşları, ülkemizin döviz çıkışına bağlı 42’den fazla çimento fabrikası ve beton parke tesisi neden oluyor. Özellikle sokak arasında elektrik-su-doğal gaz gibi altyapı unsurlarının bulunduğunu düşünürsek, bu unsurlarda herhangi bir sorun olması durumunda, Kili taşının çıkarılması, kurulması ve işçilik açısından maliyet çok daha kolaydır.

Kaynak: https://www.atilim-ticaret.com/

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here