Webüssü Sektörel Barkod Etiketi

Barkod Etiketi

0
24

Barkod Etiketi, Standart olarak yapışkan seçebilirsiniz, kaldırmak veya kaldırmak zor olabilir. Eko termal etiketler, satın alma maliyetlerinin düşük olduğu, standart ve hızlı tüketimin yaygın olduğu sektörlerde kullanılır. Bu etiketler perakende ve ulaşım sektöründe tercih edilmektedir. Termal etiket fiyatları satın alma miktarına ve boyutuna göre değişir. Piyasadaki tüm barkod yazıcılarda mevcuttur. Ribona ihtiyacı yok, kullanımı kolay. Herhangi bir boyutta yapışkan olarak satın alabilirsiniz. Yazıcıyı düzgün bir şekilde talep etmek için kullandığınız etikete olan ihtiyacınızı belirterek üreticinin fabrikalarını etiketleyin. Uzman alıcılarımızla iletişime geçerek termal etiketler alabilirsiniz. Buna ek olarak, bir etiket zemin baskısı (zemin rengi) yaptıktan sonra, renk etiketleri seçmek daha mantıklıdır, çünkü şeritlerle birden fazla basılı bölüm / parça yazdırmak zorlaşır ve kalınlığı azaltır.

Barkod Etiketi

Garanti etiketleri, üründen çıkarıldığında ürünü dışlayan uluslararası bir etiket türüdür. Bu, ürün garanti edildiğinde, yetkili kişiler dışındaki diğer kişiler tarafından açılmasını sağlar. Garanti etiketleri kullanılacak ürünlere göre üretilmektedir. Garanti etiketleri elektronik ürünlerden birçok ürüne kadar birçok alanda kullanılmaktadır. Organik gıda etiketleri, organik gıda etiketlerinin tazeliğini arttırmak ve ürünün daha önce açılıp açılmadığını kontrol etmek için kullanılır. Organik gıda güvence etiketleri genellikle şişe ve kavanoz etiketleri olarak kullanılır. Organik gıda ve etiket üretimi istenilen ebatta ve tipte yapılır. Şimdi organik gıda güvence etiket fiyatları arayın. Elektronik cihaz etiketleri, elektronik cihaz etiketleri, garanti prosedürleri ve elektronik cihazlardaki ürün detayları.

Dega Basım Etiket Sanayi

Kullanılacak etiket türü yapıştırılacak ürüne göre seçilir. Elektronik cihazlarda kullanılan garanti kodları özellikle kapalı kutudaki ürünler için kullanılır ve kutu açılırsa garanti edilebilir. Garanti etiketi fiyatları. Güvenlik etiketi, ürünün güvenlik koşullarını sağlamak, kullanıcıların Ürünlerle ilgili elektronik ve mekanik arızalardan kaçınmak ve geri dönüş için kutuları açmadan ürünleri almak için kullanılır. Seri numarası güvenlik etiketleri ile ürün izleme en iyi şekilde yapabilirsiniz. Ancak, güvenlik etiketleri güvenlik etiketleri olarak kullanılır. Bu çıkartmaların yardımıyla, orijinal ürünü ilk kez kullanacağınızı garanti edebilirsiniz. Sağlam güvenlik etiketi parçaları (void) güvenlik etiketleri güvenlik etiketleri gibi güvenlik etiketleri türleri gözyaşı kolaydır. Kırılgan güvenlik etiketleri, kırılgan güvenlik etiketlerinin yapıştırıldığı yüzeyden çıkarılamaz.

Kaynak: https://www.degabasim.com/barkod-etiketi/

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here