Cep Telefonu Tamiri – Cep Hastanesi

0
14

Cep Telefonu Tamiri, İşlem süresi, hizmetimizin yoğunluğuna veya kurulum aşamasına bağlı olarak değişir. Samsung Galaxy S6 kenar ekranı kırıldığında, ekranı değiştirmeye gerek yoktur. Kendi işinde uzman olan Samsung teknisyenlerimiz tarafından, 1 saat içinde tamir edilebilir ve yapılan tüm testlerle size teslim edilebilir. Eğer cihazınızın ekran gelip ekran dokunmatik değil, cam değişiklikler yapılması gerekir. Bizim cam döviz fiyatları için buraya tıklayın. Samsung Galaxy J2 ekran değişimi, 6 aylık teknik servis garantisi ve işçilik maliyetleri de dahil olmak üzere 400 $ ‘ dır. Samsung Galaxy J2 ekran değişikliğiniz, TSE-HYB uluslararası standardında ESD(elektro statik deşarj) tabanlı teknik servisimizde uzman Samsung teknisyenlerimiz tarafından yapılır.

Cep Telefonu Tamiri

Ekran değiştikten sonra, telefonunuz test edilecektir. Ağ kontrolü, mikrofon, ahize, şarj soketi, güç anahtarı, ev ve tutma düğmesi testi gibi birçok testin tamamlanmasından sonra cihazınız size teslim edilir veya yüklerinize eklenir. Samsung Galaxy J2 ekranının onarımı sırasında Galaxy-J2-screen-change-Price, bilgileriniz cep telefonunuzdan silinmez. Samsung Galaxy J2 ekran değişikliklerinden sonra, dokunmatik hassasiyet, hız, ekran parlaklığı ve görüntü kalitesinde bir değişiklik olmayacaktır. Samsung Galaxy J2 ekran değişikliği 6 aylık teknik servis garantisi, işçilik maliyetleri £ 400 dahil.

Cephastanesi.org

Ekran değişim süresi, teknik servisimize ve kurye ile gönderdiğinizde 3 iş gününe vardığınızda sadece 30 dakika ve 45 dakikadır. Sırasında ve S6 kenar ekranının değiştirilmesinden sonra, kesinlikle telefonunuzdaki bilgiler silinmez. Bilgilerinizin teknik servisimiz tarafından silinmeyeceğini garanti ederiz. Aynı zamanda, telefonun performansı, dokunmatik hız, dokunmatik hassasiyet ve ekranın parlaklığı kesinlikle değişmez. Ekran değiştikçe, telefonunuz test edilecek ve inceleme için size sunulacaktır.

Cep Hastanesi

Ekranda pembe çizgiler olduğunda cihazınız ekranı aşağıdaki gibi kırık olmayabilir mutlaka ekranı değiştirmeniz gerekir. Samsung S6 ekran değişimi dokunmatik ekran değişimi markamız tarafından yapılır ve %100 orijinal ve seri numarası ekranları kullanılır. Samsung S6 ekran döviz fiyatı £ 650 ve 6 ay boyunca bizim tarafımızdan garanti edilir. Samsung S6 ekran değişikliğinden sonra telefonunuzun ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve dokunmatik hassasiyeti orijinal durumuna geri yüklenir.

Cep Telefonu Tamiri Fiyatları

Samsung-S6-original – ekran Samsung S6 ekran değişikliği benim veri Samsung S6 ekran değişikliği sonra silinecek? Samsung S6 ekran değişikliğinden sonra, cep telefonunuzdaki uygulamalarınız ve hiçbir veri silinmez. Ekran yalnızca görüntü odaklı bir çıkış cihazı olduğundan, verilerinizde herhangi bir kayıp veya değişiklik olmayacaktır. Samsung S6 ekranı kaç dakika sürer? Samsung S6 ekran değişikliği yaklaşık 45 dakika sürer.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here