Dega Basım Etiket Sanayi ve Barkod Etiketi Hizmetleri

0
11

A4 Etiket Kağıdı, Emin olmak için bu boyutlarda çalıştığınızdan emin olun. Bunu yapmanın kolay bir yolu, etiketinizin uygulanmasını istediğiniz yere yerleştirilen bir kağıt kullanmaktır. İdeal etiket boyutlarınızı kesmek ve şekillendirmek için bu kağıt parçasından çalışabilirsiniz. Ardından, özel etiketleriniz için doğru etiket boyutlarını elde etmek için kağıtlarınızı kolayca ölçebilirsiniz. Barkod etiket boyutlarının yazıcınızın markasına ve işlevine bağlı olduğunu unutmayın. Bir etiket boyutu seçin özel etiketleriniz için mükemmel boyut düşünüldüğünde, müşterilerinizin bunları nasıl kullanacağını düşünmelisiniz. Etiketlerinizin kullanım alanlarını ve boyutlarını belirledikten sonra en önemli detay kullanılacak malzemenin belirlenmesidir. karton etiketler karton ürün etiketi.

A4 Etiket Kağıdı

Etiket Ölçüleri, gibi farklı bir malzeme istiyorsanız, bu malzemelerle ilgili ayrıntıları müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. Bir karton etiket tasarlamayı veya bir okul etiketi hazırlamayı bitirdiyseniz, profesyonel dokunuşumuzla etiketinizin son sürümünü size verebiliriz. Lazer etiket boyutları, yazıcınıza bağlı ancak ayarlanabilen ölçümlerdir. Kağıt Ve Plastik yapıştırıcı veya olmayan-yapışkanlı etiketlerde gerekli etiket satılacak ürünler için hazırlanan barkod okuyucu gibi etiketler için özel şekil ve boyutlarda barkod etiketleri denir.

Barkod Etiketi Boyutları, Her türlü ürün üzerinde barkod etiketleri vardır. Barkod etiket yapıştırılır ürünler hakkında bilgi sağlar. Bu şablonlardaki etiketleri temsil eden hücreler, etiketin boyutlarını ve sayfadaki kenar boşluklarını oluşturur. Bu şablonlar bir tasarımın kopyalanmasına ve tüm hücrelere bir kerede yapıştırılmasına izin verme eğiliminde olsa da, etiketler arasındaki boşlukların manuel olarak hesaplanması gerektiğinden, tasarımın hizalamasını kontrol etmeye özen gösterilmelidir.

Dega Basım Etiket Sanayi

A4 Etiket Kağıdı Şablonu, Yuvarlak etiket şablonu CD etiket şablonu word de aynı mantığı işler. Yazdırma aralıkları, metni hesaplayarak ve merkezleyerek kullanılması gereken etiket şablonlarıdır.  Neden Barkod Etiketleri Gereklidir? Barkod etiket şirketleri genellikle barkod yazıcılar için uygun standart kağıt tipi ve yapışkan alt yüzeyler üretirler. Birçoğu sadece satarken, birçoğu da müşteri memnuniyetini ön planda tutan tasarım etiketleri üretiyor. Beyaz etiket boyutları farklıdır. Barkod Yazıcı, marka ve stil renk veya beyaz etiketlere göre sipariş verme şansınız var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here