Dega Basım

0
7

Kuşe Etiket, Bu barkod numarasını müşterinize ilettiğinizde, müşteriniz bu kodla gönderinin tüm takip süreçlerini görebilir. Ürünlerinizi kargoya verdiğinizde, kargo şirketi belirttiğiniz barkod çıktısını ve faturanın fotokopisini ister. Bu özelliği webde tecim e tecim sistemi ile ergonomik bir durumda kullanabilirsiniz. Oluşturduğunuz kargo etiketinin kargo makbuzunu yazdırabilirsiniz. Bu özellik, yoğun siparişler almaya başladığınızda bir kurtarıcı uygulaması olacaktır.

Kuşe Etiket

40×58 Terazi Etiketi, Tüm kargo şirketleri, ürünün kargo kuponunun ve faturasının çıktısını bir prosedür olarak alır ve işler. Bunu kesinlikle yapmalısın. Kargo etiketindeki kelimeler; gönderenin adı, telefon numarası, alıcının adı, adresi, telefon numarası, ürünün gönderisinin tarihi ve barkod numarası. İlgilenebileceğiniz kargo şirketleri; Aras kargo Yurtiçi kargo UPS kargo PTT kargo durağı. Baskılı ve baskısız üretim yapılır.

40×58 Terazi Etiketi

Eko termal etiket kağıt etiketlerinde termal lamine sonucu oluşan etiket, yüzeyde koruyucu bir tabaka içermez. Eko termal etiketler hafif neme ve ısıya dayanıklı değildir. Bu tür dış faktörlere maruz kaldıklarında ortaya çıkarlar. Bu nedenle, bu etiketler kısa raf ömrü etiketleridir ve bu nedenle kısa süreli uygulamalarda kullanılır. Eko termal etiketler baskı termal ısı ile yapıldığı için şerit kullanılmaz.

Kargo Etiketi

Eko Termal Etiket, ucuz olmasını ve bu nedenle eco Ermal etiketlerinin uygun fiyatlı etiketler olmasını sağlar. Yazıcınız termal baskı için uygun etiketlerinizin 5 6 ayı geçmezse ve hızlı tüketim ürünlerine dayalı ürünleri etiketleyebiliyorsanız eco termal etiket, maliyet açısından en ucuz etikettir ve kısa süreli kullanım için tercih edilir. Eko termal etiket nemli sıcak soğuk ortamlara dayanıklı değildir. Eko termal etiket üzerindeki baskı sürtünme ile kolayca silinir ve kağıt yapısı kolayca yırtılır.

Eko Termal Etiket

Bu nedenle gmeshurk kullanımı tercih edilmektedir. Eko termal etiket fiyatları firmamızı arayabilir eko termal etiketler için baskı Balmumu şeridi yapılır. Bu etiketler manav kasap şarküteri pazarı vb. İşletmelerde denge etiketi olarak kullanılır. Hastaneler, hasta kayıt prosedürleri ve hastane bankaları için yerler ve sayılar için benzer şekilde tercih edilir.

Kaynak: Dega Basım Etiket Sanayi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here