Gebze Otomatik ve Forklift Kapı Brandası

0
11

Gebze Branda, zaman kaybı ve enerji kaybı sorunlarını ortadan kaldırır ve size çok olumlu bir ekonomik birikim sağlar. Gün tesislerin yoğunluğu nedeniyle bu hıza ihtiyaç duyulmaz. PVC hızlı branda kapısı fabrikalardaki aşırı trafik yoğunluğunu ve enerji kaybını en aza indirdiği için müşterilerimiz için her zaman tercih edilen nedendir. Kapılarımız brandadan yapılmıştır sistemi esnek kılan en uygun çözüm her iş çalışanının bildiği gibi farkında olduğumuz küçük kazaların bir sonucu olarak dikkatsizliğin bir sonucu olarak endüstrinin yaşadığı kapılardan biri olan hızlı Pvc spiral kapılardır. Bu kapılar her darbe girişimi başarısız olunca esnek ve asla devreye hızlı Pvc sarmal kapı böyle bir hizmet sistemi olarak küçük hasarlar kendisi ve onarımı hızlı bir şekilde tamamlanır ve sistem branda kapı en tecrübeli sıkıntılar sonucu kapıları kırıyor etkisinin sonucudur.

Otomatik Branda Kapı, yüksek kaliteli PVC Branda tek parça çelik yan yüksek frekans ile şeffaf gözetleme penceresi raylar şifre veya şifreli geçiş sistemleri ip radar metal kütle dedektörü teknik olmadan kısa bir süre entegre kaynak PVC kaynaklı elektrik kesintisi manuel açma-kapama ünitesi ve kontrolü ile uzaktan kumanda yapıştırma. Otomatik kapanma Güvenlik fotoğraf hızlı Pvc sarmal kapı opsiyonel özellikler kilit anahtarı inverter motor kapağı yüksek rüzgar yükleri hızlı ilaç ve gıda Sanayii kapı iç ve dış bölmesi kapağı makine koruma kapı konveyör ön kapı Robot kabin kapısı ek takviye kilidi manuel sistem her türlü kullanır olarak kullanılabilir boyalı veya paslanmaz metal parçalar için spiral Pvc kapı kolu iplik. Hızlı spiral branda kapı fiyatları fiyatlar ürünün büyüklüğüne ve istenen ürünün detaylarına göre değişebilir.

Forklift Brandası, Hızlı branda kapı fiyatı hakkında bizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Forkliftinize uyan t kabininin iki kapısı alüminyum çerçevelerdir ve kapılar her zaman kolayca çıkarılır ve takılır. Ön cam ve silgi motor kolu süpürgesi standart olarak müşteriye sunulmaktadır. Arka cam; forkliftin tasarımına göre servis bakım ve kullanımına engel teşkil etmeyen bir şekilde aracın sabit cam veya amortisör olarak açma camı uygulanır. Kabin tavan bölümü yine operatörün görüşüne müdahale etmeyecek şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. Forklift sürücüleri kapalı ve açık havada çalışma toz. Dışarıdan gelebilecek tehlikeli faktörlere de dayanıklıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here