Harpuşta

0
14

Harpuşta, Paletteki malzeme inşaat sahasında emek sırasında Elle veya el arabası ile gönderilir. Tuğla taşıma ve düzgün köşe kırılmalarını önlemek için istiflenmesi zaman hassas davranılmalı. Tuğla stok yerinde yağmur ve su etkilerinden korunmalıdır. Uygulamada kullanılan araçlar kürek halat Mala ortak ortak Mala ortak artı ortak pompa spiral makine harç tekne ve el arabası. Harç Pres tuğla harç hazırlığının hazırlanması; 1 ölçekli katkısız portant çimento 6 ölçekli dere kumu kullanılmalıdır.

Harpuşta

Kullanılan su içilebilir temiz olmalıdır. Harca mümkün olduğunca az su konulmalıdır. Isı yalıtımının konut binalarında bir gereklilik haline gelmesine ek olarak parapetler de ısı yalıtım malzemeleri elemanları yardımıyla kaplıdır. Yalıtılmış siding ile parapet kombinasyonunun ağzının açılması bu bölgelerdeki kar ve su sızıntısının önlenmesi nedeniyle uygun malzemede bir çarpık ile kapatılmasını gerekli kılar.

Harpuşta Modelleri

Mermer Taş alüminyum ve çinko malzemeler savaş inşaat uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır ve evlerinize değer katmaktadır.. Her harç karıştırmasında oranların aynı olduğuna dikkat edilmelidir. Aksi takdirde eklemlerdeki harç renklerinde farklı tonlar oluşabilir. Uygulama sırasında duvarların korunması uygulama sırasında tuğla duvarlara basın ve uygulamanın tamamlanmasından itibaren özellikle ilk gün ve sonraki 7 gün boyunca harç mukavemeti kazanana kadar yağmur suyu inşaatı atık su.

Harpuşta Çeşitleri

Nem ve sudan korunmalıdır. Duvar bölümüne su girişini önlemek kesinlikle gereklidir. Bunun için duvar ile uygulama arasında boşluk olacak şekilde naylon ve branda tipi kapaklar kaplanmalıdır. Isı yalıtımının konut binalarında bir gereklilik haline gelmesine ek olarak parapetler de ısı yalıtım malzemeleri elemanları yardımıyla kaplıdır. Yalıtılmış siding ile parapet kombinasyonunun ağzının açılması bu bölgelerdeki kar ve su sızıntısının önlenmesi nedeniyle uygun malzemede bir çarpık ile kapatılmasını gerekli kılar.

Harpuşta Malzemeleri

Mermer Taş alüminyum ve çinko malzemeler yaygın olarak savaş uygulamalarında kullanılır ve evlerinize değer katar. Hava koşullarının ve diğer hususların temizlenmesi + 4º nin altında örgü yapılmamalıdır. Sıcak havalarda örgü yapılırsa tuğlalar örülecek şekilde nemlendirilmelidir çünkü tuğlalar suyu harçtan çekip mukavemeti azaltacaktır. Bunun için kullanımdan hemen önce tuğlaları temiz su dolu bir kovaya batırmak ve çıkarmak yeterlidir. Ustanın tavsiyesi pişirme sırasında toprağın yapısı tuğlalarda ton farklılıkları görülebilir.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here