Webüssü Mobil Huawei P30 Pro Arka Kamerası 10x Optik Zoom İle Gelecek

Huawei P30 Pro Arka Kamerası 10x Optik Zoom İle Gelecek

0
34

Huawei P30 Pro Arka Kamerası 10x Optik Zoom İle Gelecek, Daha önce sızdırılmış olan bilgilere göre. Huawei P30 Pro’nun tasarımı hakkında zaten bilgi paylaştık. Yeni bir paylaşılan vizyona göre, Huawei P30 Pro’nun 4 arka kamerası 10x optik zoom ile gelecek. 2018 sonunda, bu yıl akıllı telefon endüstrisinde birçok yeniliğe ev sahipliği yapıyor.

Huawei P30 Pro

Önümüzdeki yıl yavaşlamadan yeni akıllı telefonlarını piyasaya sürecek telefon üreticilerinin tasarımları büyük bir mucize. Huawei P30 ve P30 Pro ile P serisi de yeni yılda satışa sunulacak. Yeni paylaşılan ve P30 Pro’ya ait olduğu söylenenlerin tasarımı ve cihazın bazı özellikleri hakkında birkaç ipucu var. Huawei P20 Pro, dünyanın ilk üç kameralı akıllı telefonu. Samsung Galaxy A9 çıtayı 4 kamerayla yükseltti ve Huawei’yi de etkiledi. Huawei’nin Samsung’un 4 kamera saldırılarına P30 serisi ile yanıt vermesi bekleniyordu. Sizinle P30’un 3 arka kamerayla geleceğini paylaştık.

10x Optik Zoom

Böylece, P30 Pro’nun 4 kamerayla geleceği neredeyse kesin ve paylaşılan görüntü de bunu doğruladı. P30 Pro 4 arka kamera ile gelecek. Ünlü Android forumu XDA-Developers’a göre, 4 arka kameradan sadece 3’ü fotoğraf çekmek için kullanılabiliyor. 4. Kamera, 3D yüz taraması için kullanılacaktır. P30, 5x optik zoom ve P30 Pro 10x optik zoom ile birlikte gelir. Kameralar, paylaşılan görüntüye göre dikey olarak konumlandırılmıştır.

Huawei

1. Fotoğraf makinesi ile diğer 3 fotoğraf makinesi arasına eklenen LED flaş da dikkat çekici bir ayrıntı. 3D tarama ve modelleme için kullanılacak 4. kamera, diğer kameralardan farklı olarak konumlandırılmış. Geçmişte olduğu gibi, ‘Leica’ ibaresi kameraların hemen altında bulunur. Su damlası çentiğiyle gelecek olan P30 Pro’nun Mart ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Telefon Kirin 980 işlemcili Android Pie ile birlikte gelecek.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here