İngiltere Konsolosluğu Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi Şartları – CSS Legal

0
19

Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi İngiltere’de din görevlisi olarak çalışmak isteyenlerin İngiltere Konsolosluğu nezdinde başvurması gereken bir İngiltere vizesi türüdür. CSS Legal İngiltere vizesi alanında uzman kadrosuyla beraber tüm danışanlarına profesyonel hizmet sunmakta ve İngiltere vize reddi alma ihtimalini en aza düşürmektedir.

Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi kapsamında İngiltere’ye din görevlisi olarak gidecek ve çalışacak olan kişiler İngiltere çalışma vizesi alt kategorilerinden birisi olan bu vizeye başvuru yapabilirler. Bu İngiltere çalışma/iş vizesine başvuru yapabilmek için yerine getirilmesi gereken bazı şartlar bulunmaktadır. CSS Legal yorum ve analiz gerektiren bu başvuru şartlarıyla ilgili başvuru sahiplerine iyi bir yol arkadaşı olarak profesyonel destek sağlamaktadır. 

Bu İngiltere çalışma/iş vizesi şartları; Certificate of Sponsorship (Sponsorluk Sertifikası) sahibi olarak 50 Puanı tamamlamak, 16 yaşın üstünde olmak, ayrıca İngilizce dil bilgisi şartı ve maddi yeterliliği sağlamaktır. CSS Legal şikayet edilen İngiltere’nin vize vermedeki zorlayıcı şartlarına karşı başvuru sahipleri için en kaliteli dosyayı hazırlayacak ve olumlu sonuç alma ihtimalini de arttıracaktır.

  • Certificate of Sponsorship (Sponsorluk Sertifikası) başvuru sahibinin görev yapacağı kurum/kuruluş tarafından çıkartılır ve başvuru sahibinin işi ve kişisel bilgileri ile ilgili detayları içerir. Bu belge İngiltere’ye çalışmak üzere gidecek kişilere sponsorları tarafından mutlaka çıkarılmalıdır. 
  • Başvuru sahibi Certificate of Sponsorship (Sponsorluk Sertifikası) aldığı takdirde puanlama sisteminde 50 puanı elde etmiş olur. Bu vizede İngilizce dil şartının sağlanması için başvuru sahiplerinin IELTS for UKVI’dan ya da Trinity College London’ın sınavlarından B2 seviyesinde puan aldığını göstermesi gerekir. Maddi şartı sağlayabilmek için ise £945 miktarında paranın başvuru yapılan tarihten en az 90 gün önce hesaba yatırılması ve banka hesabında tutulması gerekir. 
  • Bir diğer önemli şart ise din görevlileri için İngiltere çalışma vizesi ile İngiltere’ye giriş yapan başvuru sahibinin İngiltere sosyal yardımlarına başvuru yapmasının söz konusu olmamasıdır. Ayrıca vizenin olumlu sonuçlanabilmesi için başvuru sahibinin İngiltere’de kalacağı süre boyunca konaklama masraflarının ya kendisi ya da davetiye gönderen şirket tarafından karşılanabiliyor olması gerekmektedir. Vize sonucunun olumlu olma ihtimalini arttırmak için CSS Legal Danışmanlık uzmanlarıyla çalışmak başvuru yapacak kişinin de yararına olacaktır.

Din görevlileri için uygun olan İngiltere çalışma/iş vizesi türünün başvuru işlemleri oldukça zor ve karmaşık yapıdadır. Bu yüzden başvuru sahiplerinin uzman kişilerden destek alması vize reddi alma ihtimalini düşürmede önemli bir rol oynayacaktır. CSS Müşavirlik uzmanları 2006 yılından beri tecrübeli kadrosuyla bu görevi başarıyla gerçekleştiren özel bir danışmanlık firmasıdır. 

İngiltere vizesi başvurularında başvuru formunun dikkatlice doldurulması, vize/başvuru ücretinin yatırılması ve İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu alınması işlemleri vize uzmanlarına bırakılmalıdır. CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmaktadır. Ayrıca CSS Legal İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Reddine İtiraz başvurularında alanında uzman kişilerle çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir. Tüm bunlara ek olarak İngiltere’de eğitim almayı düşünen kişiler de konu ile ilgili detaylar için kardeş firma Student Portal International uzmanlarıyla görüşebilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here