iPhone Ekran Değişimi ve Tamir Hizmetleri

0
5

iPhone Ekran Değişimi, Şimdiye kadar böyle süren bu süreç yakında değişiyor. Firma artık garantisi geçmiş iPhone modellerinin tamiri için bağımsız teknik servislere de orijinal yedek parça sağlanacağını aktarıyor. Bu konuda Independent Repair Provider isimli bir program başlatan firma kullanıcıları gerçekten sevindiren bir adım atıyor. Bu üçüncü parti tamir merkezlerine orijinal yedek parça yanında tamir için gereken özel parçaların eğitimin tamir kılavuzlarının ve hata tespit sistemlerinin de sağlanacağı aktarılıyor. Üçüncü parti servisleri özenle seçecek ve belirli şartları yerine getirilmesini isteyecek firma yeni dönemi ilk olarak ABD içerisinde başlatacaklarını aktarıyor.

iPhone Ekran Değişimi

Ekran Değişimi, Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler tamamen veya kısmen LOGun yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz çoğaltılamaz ve değiştirilemez. Samsung akıllı telefon ekran değişimi 2019 güncel fiyat listesine bu kategorimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Samsung Galaxy ekran değişimi fiyatları ürünlerin hemen altında olup detaylar ürün içeriklerinde mevcuttur. Ayrıca aşağıdaki tabloda bul kısmına modeli yazarak direk ekran değişimi fiyatına ulaşabilirsiniz. Telefon ekran tamiri tamir Gsm Garantisi altında yapılmaktadır. Servisimizdeki uzman Apple teknisyenlerimiz ile ortalama 30 dakika veya 1 saat içinde onarımı yapılıp tüm testleri yapılmış şekilde teslim edilir. İphone Ekran Değişiminden sonra kesinlikle parmak izi çalışmama sorunu bulunmamaktadır.

Ekran Değişimi

iPhone Tamiri, Ekran Değişiminden sonra siz değerli müşterimizin verileri kesinlikle silinmemektedir. İphone Ekran Değişimi Servisimizde iki çeşit Ekran bulunmaktadır. Birisi orijinal ekran diğeri ise A kalite ekran kullanılmaktadır. iPhone ekran konusunda hizmet sunan birçok farklı firma bulunuyor. Ancak firmamız bu konuda sizlere en iyi hizmetlerden bir tanesini sunuyor. Bildiğiniz gibi bir teknik servise gittiğiniz zaman telefonunuzun günlerdir size verilmediği olur.

iPhone Tamiri

Ancak firmamızda ise sizlere görebileceğiniz en hızlı hizmet sunuluyor. Telefonunuz ile teknik servisimize geldiğiniz zaman cihazlarınızın sorunu sizin gözünüzün önünde tespit edilmekte ve çözülmektedir. Sadece saatler içerisinde telefonlarınız onarılmış ve çalışır bir halde size teslim edilmektedir. İphone Ekran Değişim İşlemi ne kadar sürer Ekran değişimleri bir saatte veya aynı gün içerisinde yapılır. Servis yoğunluğuna göre size tam süre bilgisi tarafınıza iletilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here