iPhone X – Samsung ve Huawei Ekran Değişimi

0
19

iPhone X Ekran Değişimi, Cep hastanede yada öteki donanım parçalarında Huawei P Akıllı Ekran değişimi 6 ay garantilidir. Ekran değiştirme işlemi en çok 15 dakika ve 1 saat cam değişimi alır. Ekran veya cam değiştirildikten sonra, bir ekran koruyucu verilir. Huawei P Akıllı Ekranı nasıl Değiştirilir Hangi İşlemler Geçirilir? Hizmetimize gelen cihazınız ilk deneyimli usta tarafınca kontrol edilir ve tespit edilen problemlerin haberdar edilecektir. Cihazın problemlerini belirledikten sonra fiyat bilgisi verilir. Arkasından, cihaz onarmak için belirli adımlar atar: içinde toz parçacıkları yada parçacıklar var ise ekran çıkarılır ve temizlenir. Yeni ekran ilk olarak değişen ustamız tarafınca test edilir.

iPhone X Ekran Değişimi

Samsung Ekran Değişimi, Dokunma ve performans testleri yapılır. Huawei p akıllı telefon ile aslabir problem var ise, bunu Gözden verilecektir. Ekranı hangi koşullarda değiştirmenizi öneririz? 1 ekran kırık ise 2 Eğer cam çatlaklar 3 Eğer noktalar veya ölü noktalar 4 Eğer px 5 Eğer inkings 6 eğer ekran değişiklikleri veya cam değişimi için bizlere geçiş yapabilirsiniz. Cep Hastanesine Sorduğunuz En Önemli Sorular bir tek Ön Cam değişiklik yapma Mi? Evet, Huawei P Smart ön cam değişimi yapıyor. Ön cam değiştirme işlemi ustalık ve dikkat gerektiren bir süreçtir.

Samsung Ekran Değişimi

Huawei Ekran Değişimi, Cam değişimi sektöründe senelerdir çalışmış deneyimli ustalarımız tarafınca yürütülmektedir. Cam değişiklik yapma işlemi ekran değişiklik yapma işleminden biraz daha uzun sürebilir. Cam değişimi işçinin gerektirdiği süre averaj 1 saattir. Samsung Galaxy J7 Prime tam ekran değişiklik yapma fiyatı $ 250 ile 6 ay cep telefonu teknik servis garantisi. Kırık ekran, uzman Samsung teknisyenlerimiz tarafınca 30 dakika içinde değiştirilir. Her ne kadar teknik servisimize gelemeseniz de 2 taraflı ücretsiz gönderim hizmeti ekran değişiminden yararlanabilir.

Huawei Ekran Değişimi

Cep Hastanesi, Değişiklikten sonrasında, aletiniz ne olursa olsun biçimlendirecek şekilde bilgileriniz silinmeyecektir. Samsung Galaxy J7, ana ekrandaki değişiklikten sonra ekran performansının ilk gününe geri geliyor. Ekran kırılma problemini önlemek için 20 TL’lik kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak yüklenir. Cihazınız 6 ay süresince pocket hospital’da imzalı ve damgalı bir teknik servis güvence kartı ile size teslim edilecektir. Bu şekilde, kullanıcı hatası dışındaki herhangi bir teknik problem ücretsiz olarak çözülür.

Kaynak: Cep Hastanesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here