Webüssü Nakliyat Kahveci Ağır Nakliyat

Kahveci Ağır Nakliyat

0
8

Gabari Taşıma, Makine, nakliye hizmetinde herhangi bir arıza olmadan paketlenmelidir. Makinenin tüm parçaları bir malzeme taşırken geride bırakılmamalı ve hepsi aynı pakete yerleştirilmelidir. Makine dikkatlice yerleştirilmelidir. İşyerinizdeki makineleri taşırken özel bir ekipten yardım almalısınız. Aksi takdirde, ciddi yaralanmalar kazalara neden olabilir. Makinelerinizi taşıdığınız nakliye şirketinizden garanti ve sigorta sözleşmesi isteyin. Makinelerinizi garanti etmeyen ve sigortalamayan nakliye şirketleri ile taşımayın.

Gabari Taşıma

Hidrolik Taşıma, Başın belaya giriyor. Bir hasar taşıma sırasında makinelerin sebep olduğu zaman bu şirketlerin sorumluluğunu biliyor. Hidrolik taşıma, çok çeşitli endüstrilerde gerekli olan ağır bir yöntemdir. Bu taşıma işlemini gerçekleştirmek için, özel olarak düzenlenmiş hidrolik araçlar ile ulaşım yapılır. Firmamız enstrümanların bu özelliği ile hizmet vermektedir.

Hidrolik Taşıma

Tanker Taşıma, Bu ulaşımın yardımıyla demir çelik madenciliği ve denizcilik gibi birçok sektörde hizmet veriyoruz. Bu şekilde, bu endüstriyel faaliyetlerde üretilen ürünler ve ulaşım en güvenilir şekilde sağlanmaktadır. Hidrolik taşıma arabası da ağır yük taşıma arabası olarak bilinir. Özel bir yapı ile hazırlanan taşıma araçlarında bulunur. Firmamız sektörde bu araçlara sahip olma konumu ile endüstriyel hizmetler yürütmektedir.

Tanker Taşıma

Makina Taşımacılığı, Bu hizmetler sayesinde, ürün taşıma talepleri için farklı boyut ve kapasiteler sağlanabilir. Gabari taşımacılığı esas olarak aracın uzunluk genişliği ve yüksekliği ile ilgili olarak gerçekleştirilir. Bununla birlikte, ağır nakliye hizmetleri sırasında, Gabari dışı nakliye sıklıkla talep edilir. Enerji projeleri kule rüzgar türbini yük gabari dışına benzer bir boyuta sahip olduğundan.

Makina Taşımacılığı

Bu ebatları taşıyabilmek için Karayolları Genel Müdürlüğü’nden izin belgesi alınarak hizmetler sağlanabilir. Buna ek olarak, Gabari önlemlerine uygun olarak taşınırken ağır nakliye hizmetleri de standart olarak sağlanabilir. Bu ulaşım süreçleri standartlara uygun olup, yol araştırması düzgün bir şekilde planlanmış ve uzman bir kadro ile sunulmaktadır.

Kaynak: Kahveci Ağır Nakliyat

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here