KKD Uzmanı – Ark Kıyafeti, Tek Kullanımlık, Kaynakçı ve Nitrlik Eldiven

0
8

ARK Kıyafeti, İç astar ve diğer özellikler Güvenli kullanım sağlamak için tasarlanmıştır. İş güvenliği önemli öğeleri Tulum ve diğer elbise seçenekleri içerir. Bahçıvan Tulum denilen malzeme çalışma sürecinde rahatça kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Katı malzemeden yapılmış bahçıvan çantaları, giymeden uzun süre kullanılabilir. Bel bölgesindeki lastik yapısı ve cepleri sayesinde kullanım kolaylığı sağlanmaktadır. Topum seçenekleri daha spesifik işlemler için kullanılan malzemeleri içerir. Anti-kimyasal Tulum, kimyasal maddelerin inşaat veya onarım sırasında zararlı olabileceği işyerleri için gerekli malzemedir. Kimyasal dikişler kaynak yöntemiyle kapatılır ve sızıntı önlenir.

ARK Kıyafeti

Tek Kullanımlık Eldiven, Bir işveren olarak, sorumluluğunuz tüm iş güvenliği ekipmanlarını sağlamaktır. 4.5 faturalar, kurumlara göre dağıtım tablosuna göre idari şartnamedeki fatura bilgilerine göre düşülecektir. 4.6 numara. Şirketler alternatif teklifler yapabilir. Alternatif teklifler de dikkate alınacaktır. 5 sipariş miktarı ve teslim süresi 5.1 şirketler 90 takvim günü içinde siparişe bağlı malzemeleri teslim edecektir. 5.2 sipariş miktarı ve boyut ölçüleri aşağıdaki gibidir. 5.3 malzemelerin ihtiyaç birimlerine göre dağılımı ek listede gösterilir ve faturalar bu dağılıma göre düzenlenecektir.

Tek Kullanımlık Eldiven

Kaynakçı Eldiveni, Lateks içermeyen lateks alerjisi için alternatif bir eldivendir. Nitriller, sert kimyasallara NRL’DEN çok daha iyi bir bariyerdir. Delinme direnci, lateks ve diğer tüm elpen filmlerinkinden açıkça daha üstündür. Çekme mukavemeti de tipik olarak daha iyidir. Günlük laboratuar çalışmaları için önerilir 0 06 mm standart kalınlık kalın eldivenler biyo tıbbi genetik Viroloji ve benzeri prosedürler için önerilir kalınlıkları, maksimum güvenlik gerektiren tüm süreçlerde kullanılmasını sağlar.

Kaynakçı Eldiveni

Nitril Eldiven, CE sertifikalı 1. Sınıf ürün kategorisi uygun olarak UYMAKTADIR 2003 standart 5 1 akl norm 374 2 2003 Standart TR Ve Lateks eldivenlere göre %40 daha güçlü mikroorganizmaların infiltrasyon karşı koruma en üst düzeyde sağlamak %60 daha esnek, farklı kimyasallar ve yüksek mekanik direnç eklemek ve kaldırmak kolay.

Nitril Eldiven

Cyctotoxic artıkları karşı güvenli koruma sağlar iyi Nitrilin esneklik oturuyor nitril için çeşitli işlerde kullanmak çok iyi uzama Limitleri genellikle %500 veya daha iyi sağlar.test edilmiştir Bazı bellek sergiler ve birkaç dakika için giyilen sonra kullanıcının şekline uyum eğilimindedir. Nitril eldiven NRL alternatif yüksek mukavemet ve Kimyasal Koruma gereken koşulları lateks alerjisi olan kişiler için de önerilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here