KKD Uzmanı İş Güvenliği Malzemeleri

0
14

İş Güvenliği Malzemeleri, Yeni yasalar işçilere çalışma alanlarının güvenliğini sağlamalarını zorunlu kılmaktadır. İşverenler herhangi bir kaza yaşamadan önce önlem almalıdır. Aksi takdirde aşırı yaptırımlarla cezalandırılabilirler. İş Güvenliği malzemeleri Maltepe İş Sağlığı ve güvenliğine önem vermek sadece yasal bir zorunluluk değildir. Vicdan sahibi olan her İşveren bu yükümlülükleri yerine getirmek zorundadır. Maltepe İş Güvenliği malzemelerinde size gerekli ürünleri sunuyoruz.

İş Güvenliği Malzemeleri

Maxiflex Eldiven, Sahip olacağınız tüm ürünler yüksek kalite standartlarını karşılayacaktır. Ayrıca sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturmak için yol açacak. Ülkemizde bu konuda çok hassas olmayan şirketler olmasına rağmen işlerini profesyonelce yapan ve işin güvenliği konusunda çok dikkatli davranan şirketler olduğunu çok iyi biliyoruz. İş güvenliği malzemeleri kategorisindeki markalar aracılığıyla kurumlarınızın kriterlerine en uygun ürün gruplarını da araştırıp satın alabilirsiniz. Daha güvenilir bir çalışma ortamı sağlamak ve profesyonel bir ortam yaratmak için hizmet veren markaları seçebilirsiniz.

Maxiflex Eldiven

Kesilmez Eldiven, İş Güvenliği kapsamında çok önemli olan elleri korumak çok önemlidir. El yaralanmalarını önlemek için üretilen iş eldivenleri sizi iş sırasında oluşabilecek tehlikelerden korur. Geniş tamirci eldivenleri turuncu ve siyah eldivenlerin renk seçeneklerinde de mevcuttur. İş güvenliği eldivenleri türleri iş güvenliği eldivenleri kullanım alanına ve gereksinimlerine göre değişir.

Kesilmez Eldiven

Çelik Eldiven, Isıya karşı koruma gerektiren işlerde ısı vermeyen eldivenler de kullanılır. Deri pamuk nitril ve bez eldivenler en yaygın kullanılan iş eldivenleri arasındadır. Kesilmeye dayanıklı ve su geçirmez eldivenler nesneleri kuru veya ıslak koşullarda tutmak için güçlü kavrama özelliklerine sahiptir.

Çelik Eldiven

Köpük nitril eldiven tamamen nitril kaplı. Elastik koruyucu bantlar üzerinde ayak bilekleri ve ayak bilekleri sıvı temas önlemek. Fermuar ayrıca özel bir bant kullanarak tam koruma sağlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here