Macaw

0
530

Macaw, Kullanıcı aradığını bulamadığında, o belgeyi açtığında bir yönlendirme bulmak mümkün olmalıdır. Belgenin uzun bir metin yerine bir yönlendirme bağlantısı içermesi daha arzu edilir. Eğer Yardım menüsüne girdiğinizde, bu yüzden mütevazi bir devlet anlatmak için doğru dil ile kullanıcıya erişim sağlamak için en doğrudan rota arayan zaman geçirebilirsiniz bunun için onu uzun cümleler için buraya tıklayın. Örneğin, parola yanlış olan kullanıcı için yanlış olan yanlış bir girdi girdiniz. hatanın yararlı olduğunu ve ifade eksikliği olduğunu söylemeyen cümleler gibi cümleler kurmayın.

Macaw

Macaw, Bunun yerine, geçersiz bir e-posta adresi, tipografi ve anlam şeklinin bir sesi girdiniz ve kullanıcının web arayüzü hakkında iyi hissetmesini sağlayan şeylerden biri, tipografinin şekli ve bu sesin algılanmasıdır. Web arayüz tasarımında, kendilerini tekrar eden ve birbirine benzeyen birçok tipografi örneğiyle karşılaşıyoruz. Bu bugünün dijital problemi. Bu sorunun önemli olmadığı anlamına mı geliyor?

Macaw, Bu sorunun cevabını bilmediğim için araştırmalarıma uzun süre devam ettim. Koleksiyonlarıma tipografi yolkam örnekleri ekleyerek esinlenen arayüz tasarımlarının yazı dizisinde sizinle paylaşmak istedim. Lütfen bana söyle… lütfen denetimimizi e-posta ile tekrar deneyin, bu e-posta adresi bulunamadı iletişim kutusu doğru bilgileri içeren bir düğme ekleyin, böylece verilen üyeliğe kayıt olabilirsiniz, ancak liderlik edersiniz.

Web Macaw

Macaw, Çevrimiçi dergiler için tasarımcı Piotr Adam Kwiatkowski tarafından hazırlanan konsept arayüzünün tasarımında hoş bir ekran olarak, arka planda tam ekran görsellerin kullanımı ve serif yazı tipi ile bir hayalet düğmesinin kullanılması arayüzdeki çağdaş formu vurgular. Yeni tasarımda, hoş geldiniz ekranında kullanılan tam ekran görsel ve orta başlık, kullanıcıyı blog içeriğine yönlendirir. Kullanıcılar hemen hemen her web sitesine giriş veya mobil uygulama profilinin bir üyesi haline geliyor veya bir teklif almak istiyor. Bu nedenle, hata olasılığını azaltmak, akışı hızlandırmak, okunabilirliği arttırmak ve hepsini estetik bir arayüzle sunmak için etkileşim sırasında kullanıcıları doğru bir şekilde yönlendirmek gerekir.

Macaw Web

Macaw, Kullanıcı formları da dahil olmak üzere uzun süre birçok proje tasarladım. Bu projeler sırasında, form arayüz tasarımları ararken, aynı tasarım kalıplarının her zaman tasarımcıların Portföyünde kullanıldığını fark ettim. Sonuç olarak, bu makalede, kullanıcı formu alternatifleri koleksiyonumu, arayüz tasarımlarından derlediğim, çok güzel bir bakış açısına sahip ve birbirinden farklı olan tasarımcılarla paylaşacağım. Arka planda oluşturulan minimal arayüz gerçekten etkileyici. Videoda bile, doğru ve okunabilir tipografi her zaman etkileyici görünüyor. Blue stag reklam Ajansı’nın web steli tam ekran video kullanımı ve büyük boy.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here