Mobil Sağlık Tarama Aracı ve Solunum Fonksiyon Test Cihazı – Fatih Medikal

0
3

Mobil Sağlık Tarama Aracı, Hasta konfor standardı odyometrik testler tamamlanırken maksimum hasta konforunu sağlamak için sessiz bir havalandırma sistemi aydınlatması ve büyük bir çift camlı akustik pencere ile donatılmıştır. ​ Kullanım kolaylığı tekerlekli tam donanımlı bir kabin çok hızlı bir şekilde konumlandırılabilir. Stand birkaç dakika içinde kullanıma hazır entegre bir tesis sağlamak için bir odyometre rafı ve entegre kriko paneli odyometre bağlantıları ile birlikte gelir. Odyometre kabini çok pratik ve uygun maliyetli ve yerden tasarruf sağlayan tarama odyometrisini tamamlamak için kontrollü bir ortam sağlamak üzere tasarlanmıştır. Sökme ve yükleme için uygun.

Mobil Sağlık Tarama Aracı

Solunum Fonksiyon Test Cihazı, Tekrar tekrar yıpranabilirsiniz. İsteğe bağlı bir tekerlek olarak üretilebilir. Tekerleği ile kolayca bir yerden diğerine götürebilirsiniz. Bu ölçümde hava yolu ve kemik yolu işitme seviyesi belirlenir. Hava yolu ölçümleri kulak kepçesinden beyne işitsel yollar hakkında bilgi verir. Kemik yolu iç kulaktan bilgi verir. Hava ve kemik iletim ölçümlerinde işitme kaybının kaynaklandığı kulağa bakarak hakkında bilgi edinebilirsiniz. Hava yolu eşikleri mastoid adı verilen çıkıntıya yerleştirilen bir kemik vibratörü yardımıyla kulak tıkacı ve kemik yolu eşikleri yardımıyla belirlenir.

Solunum Fonksiyon Test Cihazı

Mobil Sağlık Aracı, İşitme eşikleri belirlendikten sonra eşikler odyogramda işaretlenir. Konuşma odyometrisi insan sesini bir değerlendirme yapmak için bir uyarıcı olarak kullanan teste Konuşma Konuşma odyometrisi denir. Konuşma odyometrisi yaparken kişiye bir mikrofon verilir ve okuduğum kelimeleri tekrarlaması istenir. Test açıklaması yapıldıktan sonra Test başlar. Ayrıca bu test sonuçları işitme cihazı gereksiniminin belirlenmesi ve ne kadar yararlı olabileceği hakkında önemli bilgiler sağlar.

Mobil Sağlık Aracı

Uygulanacak işitme cihazının tipi ve modeli üzerinde değerlendirilecek önemli puanlardır. X-ışını cihazlarımız yüksek frekans teknolojisi ile çalışır. Sadece akciğer filmi değil tüm x-ışınları hatta lomber batin filmleri kolayca alınabilecek güce sahiptir. Motorlu statifler de dahil olmak üzere X-ışını Cihazının toplam ağırlığı sadece 75 kg’dır. Kurulumu kolay hafif ve dayanıklı. Motorlu ve senkronize Alman statifleri ile X-ışını teknisyeni sadece bir düğmeye basar ve statifler aynı anda yukarı ve aşağı hareket eder herhangi bir güç kaybına gerek kalmadan.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here