Öztürk Organizasyon Hizmetleri

0
5

Hatice Kübra Tongar İletişim, Program direktörümüz Hülya Hanım başarı odaklı bir takımdır. İnsanlar gelip giden gerçek kurumlar ve markalardır. Takım tarafından kardeş olduk. Hülya ikinci annem oldu. Stüdyo benim evim. Seyircilerim benim ailem. Arkadaşım olan bir seyircim var. Bir amca 93 yaşında Bodrum’dan her ay bizi ziyarete geliyor. Böyle geniş bir kitleye hitap etmek bir başarıdır. Geçtiğimiz günlerde TRT ekranlarında yayınlanan bir tarih programına katılan Ahmet Şimşirgil Fatih Teri, milli takımla ilgili açıklamalarıyla gündeme geldi. Cumhuriyeti maçından önce düzenlenen basın toplantısında Şimşirgil’e kuruldu.

Hatice Kübra Tongar İletişim

Prof.Dr. Ahmet Şimşirgil İletişim, Yani Türkiye, Türk milliyetçiliğini ve İslam’ı çok güzel gören ve uygulayan bir yapıya sahip olduğu gibi laikliği de güzel bir şekilde içselleştiriyor. Bu takım bu ülkenin takımıdır. Bir tarih profesörü, spor dışı bir tarih programında bize yorum yapıyor. Bana ve ekibimize yapmadığımız şeyleri anlatıyor. ‘Neden kapattı?’sen söyle. Başkaları tarafından yaşamayı öğrendim. Çevremde uzman oldum. Ben oradayken arkadaşlarım yorum yapmaktan kaçınırlar. Ahmet şimşirgil, 1959 yılında Sinop’a bağlı Boyabat’ta doğdu. Memleketinde ilk ve orta öğrenimini tamamladı.

Prof.Dr. Ahmet Şimşirgil İletişim

Cansu Canan Özgen İletişim, 1978 yılında Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü’nden mezun olduktan sonra Çağdaş Sanat bölümünde araştırma görevlisi olarak kariyerine başladı. 1985 yılında yüksek lisansını tamamlayan Şimşirgil, 1989 yılında Marmara Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü’ne taşındı. 1990 yılında Osmanlı il teşkilatında “Tokat (1455-1574)” adlı eseriyle tarih doktoru unvanını aldı.

Cansu Canan Özgen İletişim

Öztürk Organizasyon, 1997 yılında “Osmanlılar tarafından Uygar’ın fethi ve yönetimi teziyle doçent oldu. 2003 yılında Profesör unvanını alan Ahmet Şimşirgil, Osmanlı kentinin tarihi siyasi hayatı ve organizasyonu hakkında birçok makale yayınladı. Halen Marmara Üniversitesi Tarih Bölümü öğretim üyesi olarak görev yapan Ahmet evli ve simsirgil’e devam eden üç çocuğun babası. Uzaylılar apocalypse gibi ilginç konulardan bahsediyorsun. Ve sonra hayatını etkiliyorlar mı? Gösteriden sonra algılarım değişti.

Kaynak: Öztürk Organizasyon

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here