Pardus’dan Yabancı Yazılım Uyarısı

0
98

Pardus’dan Yabancı Yazılım Uyarısı, Türkiye’de yaygın olarak geliştirilen Linux tabanlı işletim sistemi. Pardus Proje Lideri Ali Aras’ı yaymaya devam ederken önemli açıklamalar yaptı. Ali Aras, yabancı yazılımda görüşmeler bırakıldığını ve Pardus’un tamamen güvende olduğunu belirtti. Üreticinin dış kaynaklı yazılımda bıraktığı eksiklikler nihayet Windows işletim sisteminde yaşanan sıkıntılar ile gün ışığına çıkarıldı.

Pardus

Pardus’dan Yabancı Yazılım Uyarısı, ABD istihbarat teşkilatlarının talebi üzerine Microsoft, işletim sistemine çeşitli arka kapılar koymuştur. Amerikan Yerli olmayan tüm yazılımlarda, özellikle Amerikan menşeli ürünlerde kalan müzakereler sona erdi. Bu güvenlik açıkları, dışarıdan aldığımız işletim sistemleri hariç, mevcut ve istihbarat faaliyetleri için kullanılmaktadır.

Yerli İşletim Sistemi

Pardus’dan Yabancı Yazılım Uyarısı, Pardus çok güvenli ve güvenli bir bilgi güvenliği sistemidir. Türkiye’ye ilişkin bilgileri olan Yer Native işletim sistemi. Kaçırma oranlarını azaltacağını ve açık Ali Aras’ın ortasında kalacağını belirterek. İstihbarat hizmetleri açık yazılım kullanımı için gereken her türlü bilgiye erişebilir. Bu nedenle birçok ülke Almanya, İspanya, Hollanda ve diğer birçok ülke.

Linux

Pardus’dan Yabancı Yazılım Uyarısı, Özellikle kamu kurumlarında kendi işletim sistemlerini kullanmaktadır. Pardus, geliştirme ve yayılmasında Türkiye için çok önemlidir, yerel sistemimizde açık kapılar yoktur Pardus Yer. Pardus Proje Yöneticisi Ali Aras, geliştirme ve güvenlik açısından bir çok avantajın. Pardus’un maliyet azaltma açısından da çok önemli olduğunu belirtti Pardus, yerel bir işletim sistemidir, ancak yalnızca bir işletim sistemi değildir. Veritabanları ve sistemler olarak Sunucu sonuçlandırdı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here