Proje Taşımacılığı » Lowbed Taşımacılık » Kahveci Ağır Nakliyat

0
27

Proje Taşımacılığı, söz konusu olduğunda, insanların zihnine gelen şeyler genel anlamda belirgindir. Bu nedenle, bunlardan başka bir konuda, ulaşım tamamen tanınmayan bir durumda yapılması gerektiğinde olabilir. Günümüzde, standart ağırlık veya mal hacmi olarak bilinen taşımacılık firmaları. Ciddi anlamda hariç, bir yerden başka bir yere taşıma süreci olarak kalan. Arzulanan bir şekilde oldukça kolaydır lowbed taşıma kapasitesi.

Proje Taşımacılığı

Ağır Nakliyat, Projeleri taşıyan şirketler, bu öğeleri müşterilerinin talepleri üzerine güvenli bir şekilde gitmeleri gereken yerlere taşırlar. Birçok kişi, bu tür ulaşım ve klasik tarzda ulaşım ile ilgili işlemlerin aynı olduğunu düşünüyor. Aslında, oldukça ciddi farklılıklar vardır. Proje taşımacılığı sırasında yapılacak ulaşım süreci çok zordur. Bu nedenle, sadece deneyimli proje taşıma şirketleri incelenmeli ve aralarında en iyi seçim yapılmalıdır. Aksi takdirde, nakliye işlemi sırasında taşınan ürünler ciddi şekilde hasar görür lowbed ölçüleri.

Lowbed Taşımacılık

Lowbed Taşımacılık, Bu kategoride birçok farklı sektöre ait ulaşım işlemleri yapılmaktadır. Bu nedenle, ulaşımın gerçekleştirileceği bölgedeki ürünler klasik boyutlardan çok farklıysa ve işletmeler bu malları herhangi bir sorun yaşamadan istenen yere taşımak istiyorsa, proje taşımacılığı onlara en iyi şekilde istediklerini verecektir lowbed nedir.

Ağır Nakliyat

Böylece, hareketli süreç sorunsuz bir şekilde tamamlanır. Hareket, 60 yılı aşkın süredir müşterilerine mühendislik çözümleri ile ağır kaldırma ve taşıma hizmetleri vermektedir. Bu hizmetler aynı zamanda proje planlama, rota anketleri, yük kaldırma Mühendisliği, proje yönetimi ve kurulum içerir. Türkiye ve Kafkasya bölgesinde güçlü proje referansları ile müşterilerimize petrokimya, yenilenebilir enerji ve enerji sektörlerinde ve özellikle Greenfield (yeşil alan), bitki kapatma, bakım ve offshore projelerinde hizmet veriyoruz.

Lowbed Taşımacılığı Nedir, Kimler Yapar?

İstanbul, Türkiye’deki merkezlerimizle Avrasya, Orta Doğu ve Afrika’da uluslararası alanda faaliyet gösteriyoruz. Mühendislikteki hareketimiz, uzun yıllardır yüksek hizmet standartları ve güvenilirliği ile bilinmektedir. Bir çözüm ortağı olarak, projenizin başlangıcından projenin tamamlanmasına kadar tüm aşamaları en küçük ayrıntıya planlıyoruz.

Özel Proje Taşımacılığı

Fizibilite çalışmaları, derin teknik bilgiye sahip mühendislerimiz tarafından dikkatle yürütülmektedir. Başından itibaren teknik değerlendirme projeniz için profesyonel bir hazırlık sağlar. Ulaşım ve montaj hizmetleri uluslararası standartlara uygun olarak, son teknoloji ekipmanlarla ve uzmanlarımızın gözetiminde yürütülmektedir.

Proje Taşımacılığı haberleri

Müşteri Memnuniyeti hizmet ve ekipmanlarımızı geniş bir sektör yelpazesine sunuyoruz. Her sektörün kendi çalışma standartları ve güvenlik gereksinimleri vardır. Bölgemizdeki kanıtlanmış referans projelerimiz ve uzmanlığımız sayesinde, uzman ekibimiz bu özel ihtiyaçların güçlü bir anlayışına ve bilgisine sahiptir. İhtiyacınız olan desteği almanızı ve projenizin zamanında ve güvenli bir şekilde yürütülmesini sağlıyoruz.

PROJE TAŞIMACILIĞI YÖNETİMİ VE ÖZEL PROJELER

1957 Act proje taşımacılığı ve yük Mühendisliği, Karaköy Limanı’nda bağ deşarj hizmeti sağlamak amacıyla kurulmuştur. 1974 yılında Marmara ve Karadeniz’de deniz taşımacılığı alanında birçok yatırımda uzmanlaşmış olan hareket, kara taşımacılığına dönerek bir inşaat makinesi kiralamaya başladı. 1984 hareket, Abdullah Altunkum’un liderliğindeki 3 ortak yapısı ile kurumsal oluşumuna başladı ve bir aile şirketine dönüştü.

Proje Taşımacılığında Büyük Oynayacak

1997 yılında yapılan yeni yatırımlarla şirketin yapısına ağır yük taşımacılığı bölümü eklendi.Türkmenistan’da Türkmenbaşı rafinerisinde bu alanda ilk yurtdışı başarısını kazandı. 2003 yatırımlar, ilk paletli makinenin satın alınması ve alternatif kaldırma yöntemlerinin geliştirilmesi ile hızlandı proje yük taşımacılığı.

Uluslararası Proje Taşımacılığı

O sürekli büyüyen ve Departmanı ile yurtdışında açılması üzerinde duruldu. 2005 şirketin tarihindeki en uzun süren proje Azerbaycan’da petrol platformunda iki buçuk yıl içinde gerçekleştirildi. 2008 4. gücünü montaj rüzgar türbinleri ile güç katan bölüm, tamamen müşteri odaklı hizmet vererek anahtar teslimi projeleri gerçekleştiren Türkiye’nin önde gelen proje taşımacılığı ve yük Mühendisliği şirketi haline gelmiştir proje taşımacılığı tez.

Proje Taşımacılığı Nedir ve Nasıl Yapılır?

Proje ulaştırma sektörünün Oscar olarak kabul edilen 2012 esta mükemmellik Ödülleri, Kategorisinde Avrupa unvanına layık görüldü. 2018 yılında kuruluşundan bu yana, hareket sürekli büyüme ve büyüme odaklı Güney Kore ve Dubai’de ofisleri açtı. Ulaştırma sektöründe uzman ağır taşımacılığın hikayesi 2005 yılında Mersin’de başladı proje taşımacılığı nasıl yapılır.

Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği

Uzman ağır hizmet taşımacılığı 2006 yılında C2 sertifikasına layık görüldü ve böylece uluslararası rotalara yelken açtı ve proje taşımacılığında dikkat edilmesi gerekenler.

Ağır Nakliye ve Proje Taşımacılığı

2016 yılında yeni bir stratejik karar aldı ve şubesini İstanbul’da Sanayi bölgelerinin kalbinde açtı proje taşımacılığında kullanılan araçlar.

Kaynak: Kahveci Ağır Nakliyat

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here