Webüssü Mobil Samsung Galaxy A10 Adına Sürpriz Hamle

Samsung Galaxy A10 Adına Sürpriz Hamle

0
70
Samsung Galaxy A10 Adına Sürpriz Hamle

Samsung Galaxy A10 Adına Sürpriz Hamle, Samsung’un önümüzdeki dönemde satacağı orta segment modellerden biri olan. Galaxy A10 hakkında bazı yeni detaylar ortaya çıktı. İşte detaylar. Akıllı telefon pazarının lider ismi Samsung, son zamanlarda ilginç bir politika izliyor samsung galaxy a10 2018. Genel olarak, üreticiler amiral gemisi modellerinde genellikle büyük yenilikler kullanırlar samsung galaxy a10 pro 2019.

Samsung

Samsung Galaxy A10 Adına Sürpriz Hamle, Ancak, bu yenilikleri amiral gemisi modelleriyle kullanıcıya sunmak yerine. Samsung tercihini orta bölüm modelleri için kullanmaktadır. Güney Koreli teknoloji devinin yeni delikli ekran tasarımı veya. 3 veya daha fazla kameralı modelleri en net örnek samsung galaxy a10 pro epey. Görünüşe göre yakında yeni bir tane eklenecek. Çin’den sızan bilgilere bakarsak. Galaxy A10 Samsung’un altı parmak izi okuyucu teknolojisine sahip ilk modeli olacak samsung galaxy a10 pro özellikleri.

Samsung Galaxy A10

Samsung Galaxy A10 Adına Sürpriz Hamle, Güney Koreli şirketin önümüzdeki dönemde satılacak yeni. S serisi modellerde kullanacağı bu teknolojinin ilk kez Galaxy A10’da kullanıldığını görmemize şaşırdık samsung galaxy a10 pro 2018. Öte yandan, aynı kaçak kaynağı olan Galaxy A10 modelinin Snapdragon 845 yonga setini kullanacağı da iddia ediliyor. Aslında, bu durumda, A10’un orta segment yerine üst segment durumuna yerleştirildiğini söyleyebiliriz samsung galaxy a10 pro fiyatı.

Galaxy

Samsung Galaxy A10 Adına Sürpriz Hamle, Şimdilik A10 ile ilgili net bir detay yok. Ancak söylentiler doğruysa, A10 yeni S serisi modellerden önce tanıtılmalıdır samsung galaxy a10 fiyat. Bu durumda, Güney Koreli şirketin yeni A serisi modelini Ocak ayında tanıtması sürpriz olmayacak samsung galaxy a10 pro fiyat.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here