Samsung Galaxy S10 Plus Çerçevesiz Olacak!

0
40
Samsung Galaxy S10 Plus Çerçevesiz Olacak

Samsung Galaxy S10 Plus Çerçevesiz Olacak, Samsung 2019’da başlayacak, S10 Plus’ın Galaxy S10 aile üyelerinin neredeyse çerçevesiz olması bekleniyor. Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy S10 Plus’ın ön paneli hakkında çok fazla haber bulmaya devam ediyor. Şimdi önceki haberlerin ayrıntılarını doğrulayan yeni bilgilerimiz var. Haberlerdeki görsellerde telefonun ekranı neredeyse çerçevesizdi. Çerçeveler sadece üstte ve altta olacak ve alt üstten biraz daha kalın olacak.

Samsung Galaxy S10 Plus Çerçevesiz Olacak

Samsung Galaxy S10 Plus Çerçevesiz Olacak, Görüntüye baktığımızda, yakışıklı ekranın üst kısmında görülebilir ve sağda iki yuva vardır. Görsellere bakarsanız, telefon kavisli olacaktır. Görünüşe göre, 2019’da çip kamera delikleri ile değiştirilecek ve Galaxy S10 bu trende gemide olacak. Buradaki soru, bu uygulamanın çentiklerden daha iyi olup olmadığıdır. Muhtemelen bir sürü insan evet, bir şekilde ya da diğerini söyleyecek, bir çentik daha az yer kaplayacak. Ancak, olayın farklı bir boyutu vardır. Ekranlardaki çipi görmezden gelmek çok kolay olabilir, özellikle de çok büyük değilse.

Samsung Galaxy S10 Plus Tamamen Çerçevesiz Olacak

Samsung Galaxy S10 Plus Çerçevesiz Olacak, Örneğin, OnePlus 6t’deki çentik, Galaxy S10 ” kamera deliklerinden daha uygun görünüyor. Ayrıca, çentik memnun değilseniz, çentik üçüncü taraf uygulamaları ile ortadan kaldırılabilir. Samsung Galaxy S10 Plus, Galaxy S10 ailesinin dört üyesinden biri olacak. Söylentilere göre, 2019 yılında Samsung’un Galaxy S10 ailesi, Galaxy S10 üyeleri (S10 kenar da olduğu söylenir), S10 artı, S10 Lite ve ‘premium’ S10. Galaxy S10 ve S10 Lite önündeki tek kamera olacak. Premium cihazın iki ön kamerası ve dört arka kamerası olacak. S10 Plus’ın toplam beş kamerası olacak, ikisi birbirinin önünde.

Galaxy S10 Plus Ekran Tasarımı Sızdırıldı!

Samsung Galaxy S10 Plus Çerçevesiz Olacak, Çin ve Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa ve Hindistan Exynos 9820 işlemci S10 cihazların Snapdragon 855 işlemci kullanılacaktır. S10 Plus’ın 6GB RAM ve Anroid 9.0 Pie ile gelmesi bekleniyor. Buna ek olarak, kablosuz şarj, Hızlı şarj ve IP68 sertifikası da belirtilmiştir. Samsung, yeni yıldaki yeni amiral gemisi Galaxy serisi cihazları tanıtacak, her gün hem tasarım hem de donanım açısından netleşiyor. Sık sık doğru tahminler yapar ve Samsung Galaxy S10 Plus için doğru sızıntıları, paylaşılan ekran koruyucu görseller ile gündemde kalır Ice Universe adlı bir Twitter kullanıcı. Paylaşılan görüntüdeki kırılmaz cama baktığımızda, telefon, Infinity-O ekranı için ekran kamera sensörlerine uyacak şekilde sağ üst köşede iki delik vardır.

Samsung Galaxy S10 Plus İçin Çok İlginç Paylaşım

Samsung Galaxy S10 Plus Çerçevesiz Olacak, Çerçeveler geçen yılki modelden daha incedir ve üst çerçevedeki hoparlör için küçük bir kesim vardır. Telefonda kavisli kenarlar da vardır. Buna ek olarak, Galaxy S10 artı ekran koruyucu çerçeveler Huawei Mate 20 Pro ve iPhone x çerçeveleri görüntüleri ile karşılaştırıldığında da yukarıda görebilirsiniz. Galaxy S10 Plus’ın ekran / vücut oranının yüzde 93.4 olması bekleniyor. Önceki cihazlara kıyasla çok yüksek bir oran ile gelecektir. Galaxy S9 artı yüzde 83.7, iPhone XS max yüzde 84.3 ve Mate 20 Pro 87,8 yüzde ekran / vücut oranı vardır.

Galaxy S10 Plus Ekran Tasarımı Sızdırıldı!

Samsung Galaxy S10 Plus, Dil Samsung’un epik S serisi bu yıl çok iddialı geliyor! Samsung Galaxy S10’un ilk görüntüleri, Apple, Huawei, Xiaomi gibi rakiplere neredeyse başvurarak ve pazara hakim olarak büyük bir tasarıma ve donanıma sahip olacak olan bu yıl internete sızdırıldı. Peki Samsung Galaxy S10 ne zaman çıkacak? Özellikleri nelerdir? Fiyatı ne olacak? İşte bilinen tüm olanlar! Samsung Galaxy S10 MWC, 25 Şubat ve 28 arasında dünyanın en büyük telefon gösterisi, tanıtılacak bekleniyor ve ilkbaharda satışa sunulacak.

Büyüleneceksiniz! Samsung Galaxy S10 Çerçevesiz Tasarımı

Samsung Galaxy S10 Plus, entegre bir çift ön kamera ile birlikte gelir. Bu bağlamda, telefon son zamanlarda her zaman bir ekran koruyucu cam sızıntısı ile geliyor, çok meraklı. Bu yeni paylaşım, Galaxy Note 7 ekran koruyucu sığdırmak için oldukça güzel. Bu, görsel çerçevenin geldiği son noktayı göstermek için iyi bir örnektir.

Samsung Galaxy S10 Plus Mükemmel Görünümüyle Karşınızda

Ayrıca, telefonların çerçevesiz ne kadar ekran alanı sunduğu açıktır. Samsung Galaxy S10 Plus ve diğer Galaxy S10 modelleri, sınırların ekran boyutu oldukça zor gibi görünüyor. Çetziksiz olmadan yapıyı göz önünde bulundurarak bu da çok güzel.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here