Samsung, iPhone ve Huawei Batarya Değişimi

0
3

Samsung Batarya Değişimi, Vibe P2 ekran değişim fiyatı: 469 TL ekran değişim servisi Teknik Servis akıllı telefonların ekran kırılması sürecinde kullanıcıların yaşadığı en büyük sorunlardan biri olan sektörün en eski ve en uzman ekibi Kaya Gsm Bilgi Teknolojileri ile tanışın. Kırık ve bozulmuş ekranlarınızın tüm sorunlarına çözüm sağlayan teknik servisimiz hızlı ve profesyonel hizmetler sunmaktadır. Kırık veya bozulmuş ekranlarınızı iş dünyasındaki güvenilir ve profesyonel ekiplere Emanet etmemizi tercih ettiğinizden memnun kalacaksınız . Telefon ekranında görüntü yoksa veya görüntü mevcut olduğunda Dokunmatik çalışmazsa ve ölü pikseller varsa ekranınız hasar görür. Kadıköy de uzman servisimiz ekran değişimi hizmetini bekliyor ve çözüm için hizmetinizdeyiz.

Samsung Batarya Değişimi

Huawei Batarya Değişimi, Ekran değişimi için parça garantisi teknik servisimiz ve sayısız akıllı telefon ekranı değişikliği yapan bu alandaki güveni kanıtlamış uzman teknisyenlerimiz değişen telefon ekranlarınızı 6 ay ve Maks.30 dakika içinde size teslim edecek tıpkı ilk gün gibi. Pilinizin xiaomi ekran değişikliklerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul edilen Orijinal kalite ekranlarından oluşur ve tüm kontroller orijinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından yapılır. Sony Screen exchange işleminden sonra teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun.

Huawei Batarya Değişimi

iPhone Batarya Değişimi, Ekran dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlar ve yeni ekrana ücretsiz Lg Ekran Koruyucu kırılmaz cam ekler ve cihazınızı size teslim ederiz. Asus Zenfone 5 ekran değişikliği maliyeti 180 TL. Ekran değişimi alanında deneyimli ve uzman ASUS teknisyenlerimiz ile gerekli teknik servis koşullarının bir araya getirildiği ortamda özel teknisyen ekipmanı kullanılarak yapılır. Asus Zenfone 5 ekran değişimi zaman sadece 3 (üç) iş günü zaman bizim ücretsiz nakliye hizmeti kullanılmaktadır ortalama.

iPhone Batarya Değişimi

Dakika 2 taraflı benim teknik servis adresine gelmesi durumunda. Asus Zenfone 5 ekranı nasıl değiştirilir ekranın onarıldığı (değiştirildiği) teknik servis odası periyodik olarak sterilize edilir. Servisimiz cihaz güvenliği için statik elektrikten arındırılmıştır. Teknisyenler ek bir önlem olarak özel teknisyen eldivenleri ve statik elektriksiz bileklikler giyerler. 7 24 güvenlik kameraları tarafından gözetim altında tutulur. Teknik servis odamız Cep Hastanesii ile özel sigorta kapsamında sigortalıdır. Yani cihazınız ekran değişim süreçleri sırasında sigorta kapsamındadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here