Samsung’dan Hızlı Şarj Teknolojisine Yenilik mi Geliyor?

0
13

Samsung’dan Hızlı Şarj Teknolojisine Yenilik mi Geliyor, özellikle hızlı şarj konusunda rakiplerinin çok gerisinde. Samsung’un 15W güç adaptörü Note 7’deki pil kullanımının ardında hızlı şarj için etkili olduğu söyleniyor. İddialar, firmanın daha hızlı bir batarya için tekrar toplanmış olmasıdır. Bununla birlikte, batarya geliştirme süreçlerinde şirketin daha dikkatli olduğu düşünülüyor. Şirketin yeni amiral gemisinin detayları günümüzde belirgin ve bu yeni hızlı şarj teknolojisinin S10’da kullanılıp kullanılmayacağı sorusu. Aslında, şirketin bu teknolojiyi amiral gemisi cihazında kullanmasını beklemek çok makul.

Samsung

Samsung’dan Hızlı Şarj Teknolojisine Yenilik mi Geliyor, Ancak, Note 7’den sonra, şirketin batarya gelişmelerini yavaş yavaş ele aldığını biliyoruz. Şirket, yeni bir Note 7 etkinliği için pilin arkasında kalmayı tercih ediyor. Ancak haberler doğruysa, şirket muhtemelen bu yeni gelişmeyi S10’da kullanacak. Teknolojinin detayları henüz ortaya çıkmamıştır. Tahminlere göre, şirketin en az 30W destekleyen bir şarj cihazıyla gelmesi bekleniyor.

S10

Samsung’dan Hızlı Şarj Teknolojisine Yenilik mi Geliyor, Asıl soru, şirketin bu teknoloji üzerinde ne kadar zamandır çalışıyor? Şirketin eski tecrübesi nedeniyle ihtiyatlı olmasına rağmen, S10’un batarya performansında iddialı bir performans göstermesi bekleniyor. Yani ne düşünüyorsun? Samsung, 7 günlük felaketten sonra yeni amiral gemisi S10 için yeni bir hızlı şarj teknolojisi kullanıyor mu? Yorumlarınız açıktır.

Hızlı Şarj

Samsung’dan Hızlı Şarj Teknolojisine Yenilik mi Geliyor, Samsung Kablosuz Hızlı Şarj Standı, kablosuz şarjı öncekine göre hızlandıran kullanışlı bir cihazdır. Bu cihazla, telefonunuzu şarj etmek için her zaman telefonu kabloya bağlamanıza gerek yoktur. Bu anlamda çok kullanışlıdır. Tek yapman gereken pedin üstüne koymak; bu kadar. Performansı, kullanımı kolay olduğu kadar çok beğendiğimizi söyleyebiliriz. Bu anlamda, böyle bir ürüne ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız; değerlendirilebilir. Ancak, bu piyasadaki tek Qi standart kablosuz şarj cihazı değil; 299 TL’nin fiyatı yüksek ise, bunları değerlendirebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 7

Samsung’dan Hızlı Şarj Teknolojisine Yenilik mi Geliyor, Akıllı telefonlarımız her gün daha akıllı olmaya devam ediyor; dijital asistanlar, artırılmış gerçeklik ve yapay zeka uygulamaları ile yavaş yavaş dönüşmeye devam ediyor. Telefon kullanımını zenginleştirmek, telefon kullanımını zenginleştirmek için özellikler geliştirmek ellerimizi bırakmamıza neden oldu.

30W

Samsung’dan Hızlı Şarj Teknolojisine Yenilik mi Geliyor, Buna karşılık, batarya ömrü her zaman bitmiştir. Telefonu ne kadar çok kullanırsak, o kadar fazla şarj ettik, soketlere o kadar bağımlıyız, kablolar bağlandı. Neyse ki, teknoloji yavaş yavaş da olsa bu yönde hareket ediyor. Öncelikle, hızlı şarj teknolojisi ve ardından kablosuz şarj ile telefonlarımızı kablosuz olarak şarj edebiliyoruz ve daha da iyisi. Kablosuz şarjın ilk günlerinden çok daha hızlı kablosuz şarj edebiliyoruz. Bu cihaz Samsung’un ilk kablosuz şarj standı değil; önceki modele hızlı şarj sağlayan yeni bir model. Tasarımı ve görünümü ile kolayca takdir edilebileceğini düşünüyoruz. Siyah renk modelimiz olmasına rağmen, açık kahverengi renkte de bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here