SEO – Web Macaw

0
105

SEO, Paranın nereye gittiğini bilmek zor. Google arama sonuçlarında para için daha iyi bir sıralama vaat etmese de diğer birçok arama motoru normal web arama sonuçlarıyla sıralamada yer alan tıklama başına ödeme veya sayfa başına ödeme sonuçlarından elde edilen sonuçları birleştirir. Bazı SEO arama motorları ama reklam bölümüne yerleştirecektir yerine arama sonuçlarında en iyi söz. Hatta bazı SEO s onlar diğer arama motorlarını kontrol izlenimi yaratmak için gerçek zamanlı olarak teklif fiyatlarını değiştirmek “ve tercih ettikleri pozisyonda kendilerini göstermek. Bu hile Google’da çalışmaz çünkü reklamlarımız açıkça belirtilir ve arama sonuçlarımızdan ayrı tutulur. Yine de SEO’ya hangi ödemelerin sıralamaya kalıcı olarak ekleneceğini ve hangilerinin geçici reklamlar için ayrıldığını sormayı unutmayın. Eğer bir haydut SEO karşı karşıya konum gibi bazı uyarı işaretleri vardır.

SEO

SEO, Bunların uzun bir listede olması gerekmez bu nedenle şüpheleriniz varsa içgüdülerinize güvenin. Aşağıdaki durumlarda SEO ile çalışmayı bırakmaktan çekinmeyin: şüphesiz insanlığı Dünya’da var olan tüm canlılardan farklı kılan özellikleri düşünebilir ve sorgulayabiliriz. Tek canlı soru sorma yeteneğine sahip olduğu için insanlar tarih boyunca sorularının cevabına ulaşmak için birçok yola başvurdular. 1960’ların sonlarında askeri bir teknoloji olarak ortaya çıkan internet 1990’larda internetin genişlemesi ile tamamen farklı bir ortam haline geldi. Dijital teknolojilerdeki büyük ölçekli gelişmeler sayesinde internet insanların her türlü soruya cevap aradıkları en önemli araç haline geldi.

Web Macaw

İnternet ile çağımızın en büyük gelişmelerinden biri olarak içerik ve bilgi üretimi insanlık tarihinde görülen en üst seviyeye ulaşmıştır. Tüm dünyada internet tüketimine baktığımızda  seviyesine ulaşması bekleniyor. Arama pazarındaki dönemin güçlü ismi olan altavista’ya en yakın rakip olarak tanınan Yahoo bir web portalı olarak da çok güçlüydü. Yahoo Mail ve gruplar bu Hizmetler aracılığıyla dönemin trafiğinin önemli bir bölümünü düzenledi. 1998’de satın almasıyla sonuçlanacaktı. rakiplerinin çoğunu teknolojisiyle geride bırakacak olan Google dönemi piyasada ciddi bir sahip olmasına rağmen başlamıştı. Aynı yıl Google Web’in oldukça hızlı büyüdüğü yıllarda geniş bir endeks oluşturmak için yaratıcı çözümleriyle rakiplerinden sıyrılan PageRank algoritması hakkında bir makale yayınladı.

Kaynak: Macaw

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here