Toptan Sebze ve Meyve Hizmetleri – Burhan Tarım

0
18

Toptan Sebze Meyve, Yoksulların gıda enflasyonu, tüketici fiyat endeksini belirlerken TÜİK tarafından takip edilen 407 ürünü engelliyor. Bu ürünler çeşitli alt gruplara ayrılmıştır. Bu gruplardan biri yiyecek. Hem gıda Grubu hem de maksimum ürünün öğe sepetinde takip edildiği alt grup. TÜİK, gıda ürünlerinde 133 ürünün fiyat değişimlerini takip etmektedir. Ürünlerin çoğu yoksulların mal sepetinde değildir. İşte TÜİK gıda ürünleri Grubu nda bulunan ürünlerden bazıları; karpuz: karpuz dikkate alındığında ağır olmalı ve kabuk parlak yansıtılmalıdır. Karpuzun yüzü sarı olmamalıdır.

Toptan Sebze Meyve

Toptan Sebze, Sarı karpuz güneşte çok uzun kaldı ve yüzü çürümeye devam etti. Kavun: karpuz şeklinde alındığında kavun ağır ve parlak olmalıdır. Kavun karpuzundan farklı olarak, daha ağırlaşır ve beklediği gibi tadı daha iyi olur. Salatalık: salatalık en iyi kısa parlak ve düz olmalıdır. Pürüzsüz salatalık iyi değil. Salatalık ne kadar çok büyürse, o kadar yumuşak olur ve tatsız olur. Patlıcan: patlıcan seçerken, renk Siyah olmalı ve tutamağın rengini yalnızca elle ele alındığında vermemelidir.

Toptan Sebze

Toptan Meyve, Patlıcan renk verirse, ilaçlandığı anlamına gelir. Üzüm: üzümün sapı kesinlikle yeşil olmalıdır. Beyaz üzüm biraz sarımsı siyah üzüm olmalıdır. Aldığınız üzüm yeşil değilse, taze değildir. Ayva: ayva bir sapıklık olmalı ve kokusunu vermelidir. Ayrıca koklamayı da seçebilirsiniz. Armut: armut en iyi sert ve renk tam sarı. Çilek: çilek kalitesi pürüzsüz bir görünüm vardır. Olgunlaşmış çilekler tüketilmelidir. Olgunlaşmamış çileklerin aroması düşük ve serttir. Çilek güneş övgü vardır.

Toptan Meyve

Toptan Meyve, Şeftali: şeftali kalitesi, görünümün hissedilmesinden daha ağır kabul edilir. Buna ek olarak, iyi şeftali çekirdeği kolayca ayrılır. Erik: erik en iyi kalite rahibe erik olduğunu. Sert Erik iyi ve lezzetli. Kaliteli erik yukarı ve aşağı bırakıldığında, karpuz gibi çatlamalıdır. Beş duyumuz var. Bunlar kulak, burun, Dil ve deridir. Bu duyu organları ile en iyi meyve sebzesini seçebiliriz. Yediğimiz meyvelerin gerçekten taze olduğundan emin misin? Ürün temin edildikten sonra ürünün depolanmasını ve pazarlanmasını sağlayan Burhan tarım, daha uygun fiyatlarla satmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here