Toz Boya ve Emaye Makinaları, Tabanca Hizmetleri

0
3

Toz Boya Makinaları, Tabancanın yerleştirilmesini kolaylaştıran toz boya damlamaz. Toz kaplamanın “Tiksotropik” özellikleri kaplamanın kuru boya filmi ile elde edilene eşit olmasını sağlar. Toz boyanın polimerizasyonu pişirme işlemi sırasında oluşur ve boya filminin ürüne yayılmasını ve sertleşmesini sağlar. Sonuç olarak kimyasal saldırılara ve genel olarak diğer zararlı dış faktörlere karşı mükemmel dayanıklılık ve uygulamanın kolaylaştırılması alanında önemli gelişmeler sağlanmıştır.

Toz Boya Makinaları

Emaye Kabinler, Çevrenin korunması elektrostatik toz boya çevreye zarar vermeyen bir yöntemdir toz boyada buharlaşabilen organik maddeler yoktur. Atık sorunu eşdeğer solvent göre bu üretici için temel boyama sistemleri sadece Çevre Koruma baca ve kanal temizleme depolama işçilerin sağlık sorunları potansiyel bir tasarruf sağlar. Tüm mono siklon toz boya kabinleri toz boya geri kazanım sistemini ve taze boya besleme sistemini entegre etmek için tasarlanmıştır.

Emaye Kabinler

Emaye Tesisleri, İsteğe göre paslanmaz galvanizli veya toz boyalı DPK sacdan imal edilebilir. Malzeme üzerindeki yapışmaz sprey üzerine boya geri kazanımı yaklaşık %97’dir. Manuel veya sürekli hat ile uyumludur. Günümüzde en önemli sorunlardan biri boya kabinlerindeki renkleri değiştirirken kaybedilen zamandır. Bu amaçla Firmamız kısa sürede temizlenebilir plastik kabinler hızla değiştirilebilir renk üretilir.

Emaye Tesisleri

Emaye Tabancaları, Toz boya toz boya ekipmanları ve toz boya fiyatları şirketlere son derece uygun seçenekler sunulmaktadır. Yüksek kaliteli fonksiyonel cihazlar ve toz boyalar makul fiyatlarla satın alınabilir. Elektrostatik toz boya makinesi fiyatları ihtiyaçlarına odaklanan şirketler için uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Çok uygun fiyat seçenekleri ile sektörün en kaliteli ürün ve cihazları almak için şans verir.

Emaye Tabancaları

Filtreli Kabinler, Bu durumda şirketlerin üretim hattındaki maliyetlerinde önemli tasarruflar elde etmelerine yardımcı olur. Daha fazla seri üretim işlevselliği ile üretim kapasitesini artırmak da mümkündür. Bu tip toz boya ekipmanı ve sistemleri teknik desteğe herhangi bir pratik şekilde uygulanabilir. Sistemde kullanılan pnömatik malzemeler seçkin markalardan tercih edilir.

Filtreli Kabinler

Fırın ısı kayıplarını en aza indirmek için tasarlanmıştır. Fırın şasiye monte edilecektir. Pişirme fırının iki duvarı arasında 160 mm 70 kg m3 yoğunluk yalıtım malzemesi izole edilecektir. Panellerin iç kısmı taş yünü ile izole edilecektir. Fırının yan duvarları sandevic panellerdir ve çıkan kısım galvanizli sac üzerine elektrostatik toz boya ile kaplanacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here