Toz Boya ve Emaye Sistemleri – Strong 3000

0
8

Toz Boya Sistemleri, Tabancadan geçerken, elektrostatik yüklü toz boya parçacıkları kabinde boyanacak malzemeye yapışacak ve kaplama işlemi gerçekleşecektir. Toz boyanın malzeme yüzeyine tamamen yapışabilmesi için malzeme de çok iyi topraklanmalıdır. Kabinde bulunan boya geri kazanım sistemi sayesinde fazla atılan boya toplanır ve tekrar kullanıma alınır.

Toz Boya Sistemleri

Emaye Makinaları Boya geri kazanım sistemi elektrostatik toz boyama teknolojisinin en büyük ekonomik avantajlarından biridir. Malzeme toz boya ile kaplandıktan sonra fırın fırınına girer. 200ºC fırın sıcaklığı, toz boyanın erimesine ve malzemeye yapışmasına izin verir. Giriş ve çıkış kapıları açıktır ve toz boyalı konveyöre asılarak ilerlerken işlenir.

Emaye Makinaları

Emaye Sistemleri, Kapılardaki hava perdesi sistemi sayesinde fırından ortama ısı kaybı minimumda tutulur. Sürekli otomatik Toz Boya sistemlerinde tünel fırınları tercih edilir. Eksenel palet tipi üst konveyör toz boya fırınları üst konveyör fırınları İki Kapılı olarak tasarlanmıştır ve üstte çalışan eksenel palet tipi konveyöre sahiptir.

Emaye Sistemleri

Emaye Kaplama Bu fırınlar tek yönde 3 istasyon şeklinde çalışır. Yarı otomatik boya Fırınlarıdır ve ağır parçaların boyanması için daha uygundur. Boya atölyesi kurulum revizyonu iş güvenliği çözümleri filtre ve yedek parça gereksinimleri ıslak boya toz boya uygulamaları robot boyama uygulamaları ve boya atölyesi bakım anlaşmaları ve teknik servis için tüm boya atölyesi gereksinimleriniz sizinleyiz.

Emaye Kaplama

Boiler Emaye, Kaliteli hizmette süreklilik sağlamak için boya atölyesi sektöründeki 15 yıllık deneyim ve tecrübemizi markamızla birleştirdik kaliteli üretim süresi teslimat hizmeti. Makine fabrikasında üretilen boya kabinleri ve boya dükkanı sistemleri olarak İSG İş Sağlığı ve güvenliği ve çevre koruma standartlarına.

Boiler Emaye

Soba Emaye, Uygun olarak üretim ve projelerimizle hizmet vermeye devam ediyoruz. Fırın fırınları, geliştirilmiş yalıtım ile işletme maliyetlerini en aza indirerek üretim performansını en üst düzeye çıkarmak için önemlidir.

Soba Emaye

Dijital kontrol üniteleri, ayarlanan sıcaklıkta çalışmasına ve çalışma sırasında fırında biriken dumanları otomatik olarak tüketmesine izin verir. Toz boya kabinleri, elektrostatik toz boyanın uygulandığı ve geri kazanıldığı kapalı sistemlerdir. Her projeye özel tasarım, boyanacak ürün sayısına ve günde renk değişikliklerine bağlı olarak kabin tipini ve boyutlarını değiştirir. Toz boya kabinleri özel olarak DKP galvanizli veya PASLANMAZ SAC malzemeden yapılmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here