Web Macaw Creative Studio

0
13

Macaw, Bunlar masaüstü mobil cihaz ve tablet içerir. Hangi giriş yapmayı tercih ederseniz edin cihazla uyumlu menü seçeneklerini bulacaksınız. Bu menü tercih ettiğiniz cihazın ekran detaylarına dayanacaktır. Bugün çok büyük yatırım web siteleri bile bu sorunu iOS veya Android uygulamalarıyla çözüyor. Burada sorunlarını mobil uyumlu web siteleri ve mobil uygulamalar ile karışık değildir.

Kendi web siteniz için mobil uyumlu olanı seçmek maliyeti düşürecek ve hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Kullanılacak cihazların her biri için bireysel tasarımın maliyetini ve karmaşıklığını ortadan kaldıracaktır. Herkesin dilinde sorumlu web tasarımı nedir? Farklı çeviri önerilerim var ve web çevirisini uyumlu hale getirdim ve uyumlu bir web olarak kullanacağım. Uyumlu web Kısacası tasarlanmış ve kodlanmış web sayfaları farklı çözünürlükler için çağrılabilir.

Macaw

Burada bir yanlış anlama var: buna farklı araçlar için değil farklı çözünürlükler için sayfalar üretmek için uyumlu bir web diyoruz. Uyumlu web bağlantı noktası mobil cihazların genişlemesi ile oldu. Aslında bir mobil cihaz değil akıllı telefonların yayılması için ihtiyaç söylemek daha doğru olacaktır. Mobil araçların ilk nesil internete gitmek telefonları değildi çünkü. Benim zamanımda Siemens in 35 i vardı: internette sörf yapmak bir rüyaydı.

Bilgisayar benzer mobil araçlardan çıkmaya başladığında telefonlar o zamanlar akıllı bir şekilde web sitelerine İhtiyaç Duyuldu. Neden uyumlu web sayfaları yapmak gerekir? Bu soru aslında avantajları sıralamak için bir başlık. Peki uyumlu web sayfalarını kodlamanın avantajları nelerdir? Web siteniz uyumlu web sayfalarını kodlayarak tüm platformlarda düzgün bir. Şekilde görünür ve farklı platformlar için kodlanmış sayfalar kullanıcıya tüm platformlarda. Aynı standart ve görsel şekilde görünür. Benzer bir kullanıcı deneyimi ile kullanıcıların aşinalık bozmadan farklı medya gezinmek için izin verir.

Web Macaw Creative Studio

Şimdi insanlar mobil araç akıllı telefon vb bir sürü gerekir. yapıyor. Sahibinden.com siteye mobil araçlarla giren kullanıcıların yüzdesi aralık 2014 verileri etrafında %32 dir. Bu site ziyaretçilerin neredeyse 1 / 3 ünün mobilden geldiğini gösteriyor. Bu durumda web masaüstü için tasarlanmış ve mobil cihazlar için kodlanmış. Web sitelerinin nasıl yapılacağına odaklanan kod yazarlarının yardımıyla uyumlu hale geldi. Mobil uygulama diyenlerin yerini almasa da bence hedef tutuyor. Eğer baştan iyi planlanmış ve kodlanmış almak istiyorsanız. Farklı siteler tasarlanmış ve masaüstü için farklı mobil platformlar için kodlanmış olmasına rağmen yavaş yavaş kesilir. Web sitesi ziyaretlerinin %25 i mobil cihazlardan yapılır ve bu oran her geçen gün artacaktır.

Web Tasarım

Bu nedenle kullanıcılarınızın mobil uyumlu web sitesi tercihinizi yapması çok önemlidir. Şirketiniz projeleriniz veya ürünleriniz hakkında bilgi almak istiyorsanız istedikleri bilgilere ulaşmaktan. Rahatsız olmadan kolayca yakınlaştırmak isteyen kişiler hakkında. Ayrıntılı bilgi almak isteyen şirketinizin kalitesini ve güvenini artıran nedenler yaratacaktır. Yukarıdaki örnekte gösterildiği gibi tarayıcınızın genişliğini değiştirdiğinizde farklı tasarımlar görürsünüz. Bu şekilde siteniz aynı kaynaktaki farklı araçlarla uyumlu hale gelmiştir. Tabii ki web sitelerinin uyarlanması emek yoğun bir çalışma gerektirir. Korkarım üç kilo için beş köfte yok. Eski alışkanlıklarını değiştirmek için proje tasarım ve kodlama için ihtiyacımız var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here