Yangın Kapısı Satışı

0
744

Yangın Kapısı Satışı, Çelik kapılar, paslanmaz çelik kapılar, cam kapılar, dekoratif yangın kapıları farklı malzemelerden yapılmıştır kapılar. Yangın kapısının en önemli aksesuarları kapı kolları ve mil kapakları. Kapı yapımında kullanılan malzeme ve aksesuarların kalitesi, kapının fiyatının belirlenmesinde ana faktördür. Yönetmeliklere uygun olarak, yangın kapılarının bazı teknik özellikleri gereklidir. Bu teknik özelliklerin sağlanması, yaşam ve mülkün güvenliğini sağlar.

Yangın Kapısı

Yangın merdiveninde kullanılan panik bar kolu, yangın merdiveni kapatıldığında ve dışarıdan açılamadığında çok az kuvvet uygulayarak kapının içeriden açılmasını sağlar. Yangın kapısında, dumanın güvenli olmayan yangın bölgesinden güvenli bölgeye girmesini önleyen sıcak genişleyen contalar kullanılır. Yangın kapıları, müşterilerin isteklerine göre camla da yapılabilir. bu cam elbette yangın direnci özelliklerine sahip bir camdır. Yangın kapıları, kuruldukları yere ve müşteri isteklerine bağlı olarak tek veya çift kanatlı olabilir. Kapı altı giyotini yangın kapısına takarak, kapının altından gelen dumanın sızmasını önlenir.

Yangın Kapısı Satışı

Yangın kapısının açılmasını önlemek için, ısıya ve yangına dayanıklı hidrolik mekanizma kurulur. Yangın kapıları için renk genellikle kırmızıdır. Bununla birlikte, RAL kataloğundan seçilen renge boyanabilir. Yangın kapı projeleri uzman ve eğitimli insanlarla yapılmalıdır. Yeterlilik ve kalite sertifikalarına ihtiyaç duyan birkaç şirketten biriyiz. Hayatınız ve mülk güvenliğiniz için şirketin seçimini yaparken bu konulara büyük hassasiyet göstermenizi rica ederiz. Bu kapılar, Merdivenleri ve diğer kaçış yollarını ateşlemenize izin veren kapılardır. Kullanılan ürünler çok dikkatli bir şekilde üretilmeli ve dünya standartlarında izinlerle üretilen sistemler olmalıdır.

Yangın Kapısı Satışı Hizmetleri

Herhangi bir yangın durumunda, günlük hayatta kullanılan Kapılar ve merdivenler duman ve alev açısından çok hızlı bir şekilde dağıtılır. Bu amaçla, bazı malzemeler ve ısıya dayanıklı yalıtımlı kapılar tercih edilmelidir. Tek taraflı veya çift taraflı bir açıklık olarak kullanılan malzemeye göre, bir özellik olarak, geniş bir yapıdaki kapı kutuları, her kapıda bulunması gereken temel özelliklerdir. Firmamız 1995 yılında multilock ürünlerinin ithalat ve dağıtımı amacıyla , 2006 yılına kadar Türkiye’de multilock markalı kilit ve MULTİLOCK markalı çelik kapıların ithalat, dağıtım ve montajı amacıyla kurulmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here